Jump to content

Featured Replies

comment_779268

Op zich niet zo'n moeilijke truc. Je zoekt de .txd op die je wilt verplaatsen, allereerst zoek je deze dus op met IMGTool en export je hem. Eventueel open je de .txd met TXD Workshop en verplaats je het desbetreffende stukje afbeelding als .bmp naar een map. Nu open je de andere .txd, waar je hem heen wilt. Ook deze kun je eventueel weer openen met TXD Workshop. Je vervangt de bmp, en vervolgens vervang je de txd naam naar de naam van de allereerste .txd. Vervolgens vervang je hem. ;)

Mocht er nog iets onduidelijk zijn, hoor ik het graag.

comment_779811

Wat misschien makkelijker is, is om met bijvoorbeeld GTA Place Manager de coördinaten te checken van de plaats waar je het nieuwe bord wil hebben staan. Vervolgens voeg je in de desbetreffende IPL een regel toe met die coördinaten. De modellen/textures zelf hoe je helemaal niet te veranderen; je moet er alleen voor zorgen dat ie het object op een bepaalde plek spawned.

Zo blijven al de originele borden ook hetzelfde.

Ook kun je met MEd dacht ik direct objecten kopieren, zodat je niks meer met de IPL hoeft te doen; dit weet ik alleen niet zeker en kan ik je niet verder mee helpen.

Edited by K.O.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.