Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

PSP internet probleem

Geplaatst:

Hallo mensen ik bijna precies een jaar geleden een psp gekocht en ik heb internet nog nooit gebruikt omdat hij het niet deed en ik dacht van dat zou wel niet kunnen of je moet iets speciaals ervoor hebben maar ik lees ergens dat je gewoon een draadlose modem moet hebben. Nou dat heb ik een speedtouch nog wattes. Ik maak een nieuwe verbinding aan op de psp en geef de WEP code door en dan probeer ik verbinding te maken singnaal is 100%, er staat dan time-out nog iets. Op me modem staat een antennetje en hij is draadloos, we gebruiken onze pc internet gewoon met stekker maar me vader ging erop met laptop draadloos. Waarom kan de psp er niet op?

Wie kan me helpen?

Alvast bedankt _O_

Little Jacob :cya:

Featured Replies

Geplaatst:

Beste Little Jacob,

Zelf heb ik het probleem ook gehad, bij mij was het snel al verholpen na een simpele firmware udate. Aangezien jij zegt dat hij het al bijna een jaar niet doet, en ik neem aan dat je je PSP wel update(via usb), kan daar het probleem niet liggen. Heb je echter nog niet geupdated, moet je dat eens proberen.

Als dat inderdaad niet het geval is kan het een fout zijn in je PSP zelf. Hiervoor adviseer ik je contact op te nemen met de Sony Klantenservice en daar je probleem voorleggen, die hebben er net iets meer verstand van dan wij. Het telefoonnummer vind je in je Handleiding van je PSP ;) .

Succes ermee,

Ikkes

Edit:(Reactie op hieronder) Dat is inderdaad ook nog mogelijk, probleem met de router. Vraag anders even bij een bekende of je het daar mag proberen. Dan weet je het zeker wat het is, Je Firmware, je router of je PSP ;) .

Bewerkt: door Ikkes

Geplaatst:

ja dat probleem had ik ook altijd met onze vorige modemrouter..af en toe (na sommige instellingen veranderen en heropstarten van de router) deed hij het opeens even, maar dat was nooit van lange duur.

Ligt dus gewoon aan je router..jammer genoeg.

Geplaatst:
  • Auteur

Bedankt allemaal voor jullie reactie, ik heb nu opnieuw gescant en de modem van de buren gepakt, zonder code en daar doet hij het op. Oftewel aan de psp licht het niet ik heb de versie nu geupdate naar 3.75 ofzo. Ik heb net geprobeerd maar hij doet het nog steeds niet, het zou wel liggen aan mn modem. Ik probeer het nu nog bij de buren en als die verhuizen (over een paar weken) dan moet ik maar kijken naar de modem of een nieuwe kopen :puh:

maarja tog bedankt!

Heb nu wel wma geistalleerd en daar ging het me eigenlijk om haha

Greetz:

Little Jacob

(DJ CJ)

:cya:

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.