Jump to content
Posted
comment_785378

Binnenkort koop ik waarschijnlijk de nieuwe iPod Nano en die heeft de opties om videobestanden af te spelen. Alleen, welke filmpjes komen daarvoor in aanmerking? Op Apple.com staat uiteraard dat je voor een aantal dollars films kunt kopen, maar dat is toch niet echt m'n bedoeling. Kunnen filmpjes van YouTube en soortgelijke sites ook op een iPod gezet worden? En zo ja, hoe? Want voordat ik 't ding koop zou het handig zijn om te weten wat nou precies de mogelijkheden zijn met de nieuwe Nano... :)

Featured Replies

comment_785394

Op een iPod kun je elk filmpje zetten zolang het maar het mp4 formaat heeft. Filmpjes van Youtube hebben het flv formaat, dus die moet je nog converteren. Dat kun je doen met dit programma (kies in de lijst links Free iPod Video Converter).

Als je het programma geïnstalleerd hebt, kopieer je de link naar het filmpje in het progje, waarna dit het filmpje download en als dit aangevinkt is converteert naar mp4.

Vervolgens open je iTunes, en voeg je het filmpje toe met Bestand > Bestand aan bibliotheek toevoegen. (of Ctrl + O). Let op, dit kan even duren, waarbij het lijkt of iTunes vastgelopen is.

Zo, hopelijk weet je nu genoeg.

:bier: Nuke[NL]

Edit: Helemaal vergeten: om te downloaden kun je ook www.vixy.net gebruiken, dat kan elk filmpje converteren i.p.v. alleen die van youtube.

Edited by Nuke[NL]

comment_787072

Op google video kun je video's zonder copyright ook downloaden voor de Ipod/ PSP. In MP4 formaat. Muziek clipjes, fimpjes van TV programma's en computerspelletjes kunnen helaas niet, daar zit een copyright op. Maar ownage video's bijvoorbeeld wel.

  • Author
comment_787617

Allen dank voor de reacties! Ik heb de iPod Nano inmiddels binnen (Wat een schitterend ding :D) en heb er eerst enkel muziek opgezet. In de filmopties ga ik me binnenkort wat meer verdiepen en ik ben in ieder geval wat op weg geholpen dankzij jullie posts :)

PS: Je pb-inbox zit vol
Ik weet 't ... na m'n terugzetting tot Megalid zat m'n inbox 200 % vol; Ik moet binnenkort even kijken wat ik wel en niet wil bewaren en dan hoop ik weer onder de 100 % te zitten ^_^

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.