Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_794711

Ja da's wel lijp maar dit is de echte (GTA) tank, gta SA uitgesloten.

maar dupree je maakt van alles gelijk een topic, die eigenlijk nergens op slaan...

Ze worden denk ik :7 altijd :7 gesloten. :D

Geplaatst:
comment_794746
die hele tank is zoiezo vaag wie heeft er nou ooit een tank op wielen en met een deur gezien :?

Misschien niet, maar dat maakt toch niet zoveel uit? Ondanks die wielen ziet de tank er vrij realistisch uit, in vergelijking met de tank van bijvoorbeeld LCS:

VCS_Rhino.jpg

LCS_Rhino.jpg

Hij rijdt trouwens helemaal niet zo snel hoor, dat lijkt alleen maar zo. Vaak komt hij vanaf de andere kant, en dan kom je zelf met een hoge snelheid aanrijden en dan beukt hij vol op je in. Van achteren halen ze je echter nooit in als je echt hard rijdt ;)

Geplaatst:
comment_794851
die hele tank is zoiezo vaag wie heeft er nou ooit een tank op wielen en met een deur gezien :?

kan toch

Nou, nee.. Volgensmij zijn er geen Tanks met normale wielen of amper. Ze zijn dan ook gemaakt om op vele terreinen te kunnen rijden met nog een behoorlijke snelheid, de rubsbanen zijn daar de sleutel toe. Maar ik denk dat het rubsband effect te moeilijk was voor Rockstar. De deur zou misschien iets te maken kunnen hebben met de animaties voor het instappen, wat bij GTA III en VC niet gerealiseerd kon worden. Bij SA is de animatie er namelijk wél. Op de PSP is het weer anders en misschien wilden ze wel het LC en VC effect houden zodat het niet vreemd zou overkomen.

De Rhino's uit GTA III, VC, LCS en VCS zijn gebaseerd op de M3 of M5 Stuart. Een tank die soms als bijnaam "Rhino" heeft. Deze heeft wel gewoon rubsbanden en je moet erin via een luik bovenop.

Bewerkt: door ASPHALT

Geplaatst:
comment_796431

Door de loop naar achter te draaien en te vuren. Deze truc werkt al sinds GTA III (in de classics weet ik niet). En gas geven wil ook nog wel eens helpen :cab: Die tank gaat op zichzelf al best snel.

Geplaatst:
comment_796891
Ik weet nog wel dat je bij de classics gewoon over andere auto's heen kon rijden, waardoor je dus makelijk je snelheid kon behouden.

Dat ook gewoon nog bij VCS.. Je rijd er gewoon heel zachtjes overheen ;)

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.