Geplaatst: 15 oktober 200717 jaren comment_798132 Heeft iemand daar weleens iets over gehoord? want daar heb ik juist zo last van tijdens het gamen. Als ik hem uitschakel gebeurt het steeds maar dan loopt ie vast geeft ie geen foutbericht. Iemand een idee?
Geplaatst: 16 oktober 200717 jaren Auteur comment_798749 Google is your friend! I know that google is my friend. Dat heb ik alleens geprobeert alleen ik begrijp die PC taal niet echt.
Geplaatst: 16 oktober 200717 jaren comment_798775 VPU is je "Video Processing Unit", oftewel de grafische processor op je grafische kaart die het beeld op je scherm tovert. Normaal praat die VPU met je normale processor zodat hij weet wat er op het scherm moet komen. Als de VPU niet meer reageert, omdat er iets mis is gegaan, heb je normaal een groot probleem en moet je je PC meestal restarten. Schijnbaar kwam dit bij ATI zo regelmatig voor, dat ze in hun driver "VPU recover" hebben gebouwd. Dat is een stuk software dat detecteerd dat de de VPU niet meer goed reageerd, en die dan de VPU op de grafische kaart kan resetten, zonder dat je de hele PC opnieuw hoeft op te starten. Wat het echte probleem is, is dus moeilijk te zeggen, misschien een driver incompatibiliteit met het spel dat je aan het spelen bent. Je zou in ieder geval de laatste drivers kunnen downloaden, als je dat nog niet gedaan hebt.
Geplaatst: 16 oktober 200717 jaren Auteur comment_798977 Thanks PatrickW toffe hulp zoals een echt Administrator ook moet doen ik denk dat ik wel meer weet, en nee ik heb mijn drivers of de laatste niet gedownload zou het helpen als ik nieuwe videokaart zou kopen? Mij PC is wel laatst gemaakt.
Geplaatst: 16 oktober 200717 jaren comment_799271 Thanks PatrickW toffe hulp zoals een echt Administrator ook moet doen ik denk dat ik wel meer weet, en nee ik heb mijn drivers of de laatste niet gedownload zou het helpen als ik nieuwe videokaart zou kopen?Mij PC is wel laatst gemaakt. Probeer anders even je PC open te schroeven, al het stof er uit blazen (Met pomp als je die hebt). En even je video kaart er uit halen (Beste even plastic handschoenen aan doen) En ook even goed het stof uit die aansluiting blazen. Welke video kaart heb je btw? (Kun je zien als je gaat naar Start>Uitvoeren>dxdiag>naar tabblad Beeldscherm>Naam. of gewoon even screenshot maken zodra je naar het tabblad Beeldscherm bent gegaan EDIT: Of het zal helpen of je een nieuwe video kaart zal kopen kan ik nu niet zeggen, dan moet ik even weten welke kaart je hebt (Zie hierboven hoe) Bewerkt: 16 oktober 200717 jaren door T@rget
Geplaatst: 16 oktober 200717 jaren Auteur comment_799350 Ik heb RADEON 9200 van ATI, kan het kloppen dat mischien mijn videokaart out of date is? want dat gaf het spel wel eerst een keer aan. Later kreeg ik alleen dat VPU recover soms speel ik wel 1 uur zonder dat ik dat VPU recover fout krijg soms na 5 minuten. By the way mij PC is schoon zit geen stof in! Bewerkt: 16 oktober 200717 jaren door Muay Thai
Geplaatst: 17 oktober 200717 jaren comment_800005 Is wel een aardig oude kaart. Ik persoonlijk had een andere gekocht, maar misschien ligt jou financiële situatie iets anders Bewerkt: 17 oktober 200717 jaren door T@rget
Geplaatst: 18 oktober 200717 jaren Auteur comment_800144 Mijn financiele situatie is prima, dus het kan aan de oude videokaart liggen?
Geplaatst: 18 oktober 200717 jaren comment_800652 Mijn financiele situatie is prima, dus het kan aan de oude videokaart liggen? Op de pc van mijn ouders was dat ook zo met de Radeon 9550. Is hij toevallig passief gekoeld? Waarschijnlijk werd hij te warm ofzo.
Geplaatst: 19 oktober 200717 jaren comment_800819 Wat bedoel je precies? met passief gekoeld? Dat er geen actieve koeling op zit, dus meestal een koelblok ipv een ventilator.
Geplaatst: 23 oktober 200717 jaren comment_803998 Ik heb ook een ATI Radeon 9200. Hij slaat ook wel eens vast, maar dat is bij mij alleen bij zware spellen. Er zit inderdaad een koelblok op en geen fan. Mvg, Flitskikker
Geplaatst: 23 oktober 200717 jaren comment_804017 Ik heb er ook wel eens last van als ik Company of Heroes op medium wil spelen met mijn ATI Radeon 9550 128 MB Maar mijn pc is gewoon een hele bende en ik ben blij als ik eindelijk een nieuwe krijg. (als die erfenis binnen is )
Geplaatst: 2 november 200717 jaren Auteur comment_812324 Is het een goed idee om Nvidia videokaart te kopen?
Heeft iemand daar weleens iets over gehoord? want daar heb ik juist zo last van tijdens het gamen.
Als ik hem uitschakel gebeurt het steeds maar dan loopt ie vast geeft ie geen foutbericht.
Iemand een idee?