Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GTA SA error

Ik heb GTA SA geïnstalleerd en hij zei eerst: Deze toepassing kan niet worden gestart omdat vorbisfile.dll niet kan worden gevonden. Dus ik download vorbisfile.dll van site zet het in de goede map. Zegt hij nu kan ogg.dll niet vinden dus ik download die ook en zet hem in de goede map. Start hem weer op en zegt MSVCR70.DLL kan niet gevonden worden, dus ik downlaod die weer en zet hem daar neer. Maar nu zegt hij: Kan entrypoint van procedure ogg_stream_reset_srialno niet vinden in DLL-bestand ogg.dll.

Nu zit ik ff vast ^_^

Misschien wat lastige vraag maar wat nu?

Greetz Metal :cya:

EDIT: Tnx Bling, Bling heeft dit topic goed gekeurt dus het is en legale game.

Edited by metal2you

Featured Replies

Ik hoop dat hij inderdaad niet illegaal is zoals jij beweerd, want dan heb je gewoon een fout gehad bij het downloaden en daar kan ik je dus ook niet mee helpen. Als je je afvraagt waarom ik deze opmerking erbij plaats, dat is omdat je fout erg vaak voorkomt bij gedownloadde dingen.

Hoe dan ook, als je hem wel legaal hebt, is je DVD-rom misschien beschadigd of vuil. Pak een zachte doek, en een heel klein beetje water, en maak hem schoon.

Voor de zekerheid, misschien plaats je ze niet in de goede map:

C:\WINDOWS\System32

Hopelijk helpt het...

  • Author

Ik zweer het hij is legaal. Bling dacht het ook eerst maar ik heb het allemaal uitgelegd en hij heeft het goedgekeurt.

PLS help me

Greetz Metal :cya:

EDIT: nee het werkt niet zelfde melding

Edited by metal2you

Ik heb ergens iets gelezen dat je dat weer moet registeren in het register via het ''command prompt''. Wat je moet intypen weet ik niet, maar ik zal even gokken. Maar ik zou het pas invoeren als je het 100% zeker weet, als je iets foutdoet is je hele computer naar de filesteinen.

regsvr32 C:\windows\system32\ogg.dll

of

regsvr32 C:\windows\system32\MSVCR70.DLL

En nogmaals, het rondneuzen in je register is niet gezond voor je computer, en ik zou het pas uitproberen als ik het héél zeker weet. En als er iets gebeurd met je computer ben ik niet aansprakelijk, ik heb je gewaarschuwd :puh:

Met behulp van Microsoft gedaan.

Edited by ikt

Dit probleem heb ik ook :o. Mijne is gewoon legaal hoor. (Heel veel krassen,zal proberen schoon te maken..)

Edited by __Robin

  • Author

Geen krassen, schoon en dat gebeure waar je cd in doet schoon.

Nog niks.

Wat je zou kunnen doen is,

- Downgraden naar V1 , als je V2 gebruikt natuurlijk.

- Als je vista gebruikt, het spel starten in Administrator rechten, dan doe je als volgt , Rechtermuisknop het het spel > Als Administrator uitvoeren.

Misschien lukt het nu? Succes.

Timothy.

  • Author

Nog steeds niks gelukt maar toch bedankt :7

Greetz Metal :cya:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.