Geplaatst: 24 oktober 200717 jaren comment_805010 ik heb even bij wiki gta gekeken en toen zag ik deze regen: Salvatore Leone, door Carl Johnson vermoord eh.. Salvatore Leone moets je al in gta3 vermoorden, hoe kan je hem 2 keer vermoorden?
Geplaatst: 24 oktober 200717 jaren comment_805012 Inderdaad een foutje, goed opgemerkt. In GTA San Andreas wordt Salvatore's casino slechts beroofd, maar in GTA III wordt hij door Claude vermoord. Je kunt dit foutje beter melden in het daarvoor bestemde forum, maar je kunt nu beter wachten tot een mod deze daarnaar verplaatst.
Geplaatst: 24 oktober 200717 jaren comment_805078 ik heb even bij wiki gta gekeken en toen zag ik deze regen: Salvatore Leone, door Carl Johnson vermoord eh.. Salvatore Leone moets je al in gta3 vermoorden, hoe kan je hem 2 keer vermoorden? Je haalt het uit de context, het staat er misschien wat raar door de komma's maar wat er stond was in principe niet fout. Als ik het goed opgezocht hebt haal je dit van de Forelli Family pagina en daar stond dit:De vertegenwoordiger van de Forelli's wordt echter, in opdracht van Salvatore Leone, door Carl Johnson vermoord, nadat Salvatore erachter is gekomen dat er een groep Forelli's is gestuurd om hetzelfde te doen bij hem.Als je de zin goed leest dan zie je dat het "vermoord" stuk slaat op de vertegenwoordiger van de Forelli's, en dat dat is gebeurd in opdracht van Salvatore. Ik heb de komma's verwijderd dus hopelijk valt het nu weer te volgen.
Geplaatst: 24 oktober 200717 jaren Auteur comment_805096 ooh dus ze bedoelen dat De vertegenwoordiger van de Forelli's door Carl Johnson vermoord world.. in dat geval kunnen jullie het wel wat beter in plaatsen nou ja ik snap het..
ik heb even bij wiki gta gekeken en toen zag ik deze regen:
eh.. Salvatore Leone moets je al in gta3 vermoorden, hoe kan je hem 2 keer vermoorden?