Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Wat is er beter aan waterkoeling?

Kan iemand ff wat dingen over waterkoeling zeggen want ik ga men pc upgraden en wil weten of waterkoeling wel wat is :D

Featured Replies

Volgens mij is het gebruik van waterkoeling nog in de ontwikkelingsfase. Een beetje Windows Vista zeg maar :D. Het gaat wel hoor, en de processor wordt goed gekoeld maar het schijnt dat andere onderdelen, die dus niet meer door een ventilator gekoeld worden, grote kans lopen te heet te worden en stuk te gaan. Dus zul je weer moeten gaan werken met aparte ventilatoren die de onderliggende onderdelen apart koelen. Hetgeen de stille werking van een watergekoelde PC volledig teniet doet. Ik zou het persoonlijk dus lekker houden op het ouderwetse systeem van koelen..... :Y

inderdaad, je pc maakt dan absoluut geen geluid meer behalve dan natuurlijk het draaien van cd/dvd/hdd

  • Author
inderdaad, je pc maakt dan absoluut geen geluid meer behalve dan natuurlijk het draaien van cd/dvd/hdd

mometeel maaktmen pc ook geen geluid maar ik vond het er vett uitzien

inderdaad, je pc maakt dan absoluut geen geluid meer behalve dan natuurlijk het draaien van cd/dvd/hdd

mometeel maaktmen pc ook geen geluid maar ik vond het er vett uitzien

dat dacht ik al dat het daarom was. natuurlijk met blauw neon licht en futuristische slangetjes in een fitrine kast. :bier:

Waterkoeling is voor de overclockers (mensen die hun pc sneller laten lopen). Je hebt gewoon voldoende aan lucht koeling hoor ;) Als laatste (zoals hierboven genoemd) is er stikstof koeling. Hierdoor laten ze hun pc zo snel mogelijk lopen en dat zorgt voor meer warmte, stikstof koelt dat weer dus kunnen ze hoger. Tevens is waterkoeling een soort 'water'; er zit namelijk een stofje in dat het bij -9Graden pas bevriest. Voor water koeling heb je redelijk goed spul nodig (zalman reserator XT bijvoorbeeld) die is 300 euro maar schijnt goed te zijn.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.