Jump to content
Geplaatst:
comment_810832

Zoals sommige al opmerkte waren we een pagina vergeten in te scannen van de PU van 07/2004. Hierdoor kon het artikel niet goed worden doorgelezen. We hebben nu alle pagina's over GTA San Andreas op veel hogere kwaliteit.

Iets viel ons direct op aan een screenshot van GTA San Andreas in de PU. Op een politie helicopter staat de code PH-476. :wassat: PH ?? Staat dat niet op Nederlandse vliegtuigen/helicopters. Dat vonden wij heel raar om te zien. Is dit een grap van de makers? We denken het wel. Het nummer PH-476 is geregistreerd bij AKU Zweefvliegclub, Arnhem. Is iemand van Rockstar zweefvliegfan??

Is dit dus een van de grappen die de makers van Grand Theft Auto in het spel hebben gestopt? Als je er nog een vind kan je het melden in ons GTA San Andreas forum.

Bewerkt: door Joriz

Featured Replies

No posts to show

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.