Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Weer nieuwe kritiek tegen Grand Theft Auto

Het is weer zo ver. Alle Amerikaanse kindjes hebben weer Grand Theft Auto San Andreas gekocht en achteraf zijn de ouders er weer niet zo blij mee. Dat kan je verwachten met een 18+ spel maar is er weer een heleboel kritiek tegen GTA San Andreas voor op de PC. Met name nu is gebleken dat Rockstar North sex in het spel had gestopt wat met de Hot Coffee mod (die gemaakt werd door onze eigen PatrickW) weer voor de dag kon worden getoverd. Volgens Gamepolitics moest het seks gedeelte er op het laatste moment nog uit worden gehaald van ESRB (Entertainment Software Ratings Board) om nog de M rating te kunnen krijgen. Ook meent GamePolitics dat Rockstar ESRB heeft betaald om het een M rating te geven.

Nu beweert kinderpsycholoog Tem Leland Yee dat ESRB heeft gefaald met het geven van de age-rating voor GTA San Andreas aangezien er sex in het spel zit. Tem Leland Yee vind dat GTA San Andreas een AO (Adults Only) rating had moeten hebben in plaats van een M (Mature/17+) rating). Wat dan wel weer een tegenslag zou zijn geweest aangezien meeste winkels geen AO spellen willen verkopen.

Echter heeft Tem Leland Yee het fout aangezien de seks alleen maar in het spel kan worden geactiveerd als je de Hot Coffee mod download en dus niet al standaard al kan. Take2 zegt ook dat modders niks hebben te maken met de leeftijd grens van het spel aangezien ze alles kunnen maken wat ze zelf winnen.

Houd deze zaak ieder geval in de gaten want er komen binnenkort weer een heleboel bekende Amerikaanse Politicussen voorbij.

Update

Na al deze aandacht heeft ESRB besloten het te gaan onderzoeken

Handige Links:

de door GTAgames.nl gehoste website van PatrickW

persbericht van Tem Leland Yee toespraak

Gamepolitics website

Featured Replies

No posts to show
Guest
This topic is now closed to further replies.

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.