Jump to content
Geplaatst:
comment_824587

Hallo allemaal

Via internet ben ik erachter gekomen dat je eenvoudig je vingers kan gebruiken om je Wii pointer te besturen.

Benodigheden:

Een afstandsbediening waarvan je dat lichtje eruit kan slopen (een soort van led lamp)

Een platte 1.5 Volt batterij

Een Wii en Wii remote

1. Ga in het Wii menu naar Sensorbalk en daarna naar lichtgevoeligheid.

2. Leg de Wii Mote in het midden op je tv.

3. Pak je platte batterij en verbind de led die je uit de afstandsbediening hebt gesloopt (let wel op dat je de + draad van de led aan de + kant van de batterij en de - draad van de led aan de - kant van de batterij doet!).

4. Zet op je wii de lichtgevoeligheid op 5 en ga op ongeveer 1.5 meter van je tv zitten spelen met het batterij en de led. Als het goed is kun je nu dat witte stipje op het scherm bewegen (let op! links en rechts zijn omgekeer!)

Jammer genoeg kun je alleen nog maar bewegen. maar het is wel grappig :D.

Plaatjes volgen omdat ik nou nog op mijn Wii zit ;)

Featured Replies

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.