April 10, 200422 yr met gta3 heb ik het ook gedaan gewoon gta instaleren en map op cd zetten en als hij tilt slaat gewoon bestand van cd halen super goe trukje+ je bespaart er veel ruimte mee
April 14, 200422 yr met gta3 heb ik het ook gedaangewoon gta instaleren en map op cd zetten en als hij tilt slaat gewoon bestand van cd halen super goe trukje+ je bespaart er veel ruimte mee ik vat het niet egt
May 7, 200422 yr Oftewel: Je brandt de map gewoon op cd (VC map) Mijn reactie: Mwooaaahh.... Vindt ik niet nodig.
May 7, 200422 yr Oftewel: Je brandt de map gewoon op cd (VC map)Mijn reactie: Mwooaaahh.... Vindt ik niet nodig. wat bedoelen ze hier?
May 8, 200422 yr Siender,May 7 2004, 08:15 PM] Oftewel: Je brandt de map gewoon op cd (VC map)Mijn reactie: Mwooaaahh.... Vindt ik niet nodig. wat bedoelen ze hier? Nee kijk... Je isntalleert GTA bijv. In de standaard map. Na het installeren brandt je die VC map op een cd. (slim is om meteen een crack erin te doen) Zo spaar je veel ruimte op je pc... Oftewel: Gewoon VC map op cd branden :lol:
May 8, 200422 yr Siender,May 7 2004, 08:15 PM] Oftewel: Je brandt de map gewoon op cd (VC map)Mijn reactie: Mwooaaahh.... Vindt ik niet nodig. wat bedoelen ze hier? Nee kijk... Je isntalleert GTA bijv. In de standaard map. Na het installeren brandt je die VC map op een cd. (slim is om meteen een crack erin te doen) Zo spaar je veel ruimte op je pc... Oftewel: Gewoon VC map op cd branden :lol: Crack? We zijn hier legaal bezig mannetje
May 15, 200422 yr Author als ge een mod freak bent heb je dan gewoon een backup en das de bedoeling ervan <_<
May 18, 200422 yr Ik ben anti-kracks ! de makers ervan stoppen er zoveel moeite in en dan verpest je het met al die rommel. :angry:
July 10, 200421 yr Weet je wat je ook kan doen gewoon gta opnieuw installeeren dan bespaar je ook een Cdtje... SLIM..... B)
met gta3 heb ik het ook gedaan
gewoon gta instaleren en map op cd zetten
en als hij tilt slaat gewoon bestand van cd halen
super goe trukje+ je bespaart er veel ruimte mee