Jump to content
Geplaatst:
comment_828689

Beste mensen, ik heb al een paar maanden Vista. Maar echt tevreden ben ik niet. Dus krijg ik over een paar maanden weer XP. Maar telkens als ik nu mijn PC afsluit geeft hij ALTIJD updates aan. Terwijl mijn ouders dit niet hebben. Wat zou dit kunnen zijn?

Featured Replies

Geplaatst:
comment_828699

Bedoel je Windows Updates? Die zou ik juist installeren, want er worden veel lekken gedicht en functies verbeterd, hoewel dat laatste zich vaak onder de 'motorkap' bevindt. Je kan ook instellen dat Windows deze automatisch download en installeert.

Het is wel handiger om aan te geven om wat voor updates het gaat, want dat kan ook van een ander programma zijn. :)

Geplaatst:
  • Auteur
comment_829043
Je kunt het wel uitzetten.

Tja het gaat wel om beveiliging... Dus heb ik het ietjes anders aangepakt. Nu zoekt hij automatosch update op zaterdag op 12:00. Inplaats van elke dag. _O_

Bedankt allemaal.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.