Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

ik heb de bigbob mod geinstalleerd en die werkt nu wel, maar weet iemand hoe ik hier voetuigen in krijg. ik zie wel dat hij open is maar ik weet niet hoe ik auto's hier in krijg.

Featured Replies

Waarschuwing: Alle ontploffingen die in de lucht plaatsvinden met behulp van de Big Bob mod, zijn geheel eigen risico.

Je kunt op verschillende manieren erin komen, maar de packer is de beste manier denk ik. Eventjes goedzetten, wagen goedzetten en een kwestie van de juiste snelheid aannemen en goed over de packer gaan. Denk er wel aan, wat ik hierboven ook al zei, dat je moet uitkijken met het schuiven van voertuigen zodat deze kan ontploffen. ;)

wat is de Big Bob mod eigenlijk.

en waar kan je het dowloaden

wat is de Big Bob mod eigenlijk.

en waar kan je het dowloaden

De Big Bob mod is een mod die de CargoBob verandert in een grotere en bredere CargoBob waardoor je auto's en motors etc. kunt vervoeren, een opgetunede versie zeg maar. De mod kun je hier downloaden. Veel plezier met je Big Bob :)

  • Author

dan is het dus toch wel vrij lastig, mischien toch makkelijker om de mod voor een open andromada en de noobmode te installeren.

Ik heb ook wel eens die Andromada mod geïnstalleerd, maar altijd nadat ik opsteeg, ontplofte ik in de lucht wat door het schuiven van voertuigen komt. Vrijwel elke mod geeft deze problemen die met zo'n soort oplossing komt, dat komt omdat de GTA San Andreas Engine twee voertuigen in/op elkaar niet ondersteund. ;)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.