Geplaatst: 10 januari 200521 jaren is er een manier om weer te kunnen basketballen nadat je het hebt opgeslagen in madd doggs mansion??
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren Kun je misschien iets duidelijker zijn met je vraag? Kun je niet meer basketballen of vraag je je af of je score wel wordt opgeslagen? Lazlow
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren Auteur nou gewoon, ik heb het opgeslagen in madd doggs mansion en nu kan ik niet meer basketballen doordat ik daardoor de basketbal bug heb gekregen. en nu vraag ik, is er een manier om wel weer te kunnen basketballen??
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren nou gewoon, ik heb het opgeslagen in madd doggs mansionen nu kan ik niet meer basketballen doordat ik daardoor de basketbal bug heb gekregen. en nu vraag ik, is er een manier om wel weer te kunnen basketballen?? Basktetbal bug?? vaag als ik daar opsla kan ik gewoon basketballen ..
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren Ga eens naar je huis in Grove Street en probeer daar eens te basketballen. Als je dan nog niet kunt basketballen weet ik het ook niet echt goed. Ik heb het ook gehad maar toen ik gewoon een paar dagen later weer probeerde lukte het wel. Probeer anders in Grove Street te saven. Misschien helpt dat ook wel! Succes! Lazlow
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren Ik heb het ook! Na de missie Riot begon ik het te merken, het is idd erg #$#%@!
Geplaatst: 10 januari 200521 jaren Ik heb het ook!Na de missie Riot begon ik het te merken, het is idd erg #$#%@! Heel vervelend dat je het ook hebt, maar op berichten van mensen die het ook hebben zit niemand te wachten. Zulke posts zijn dus ook niet toegestaan. Mensen met oplossingen: posten!
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren dark_father0 Een moderator vraagt boven jou post om te posten als je een oplossing weet. NIET of je wilt melden dat je nooit basketbalt. Lees je wel de berichten? Geloof van niet. :unsure:
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren vlak bij de carl johnsen huis is een basketveldje mischien kan je daar nog basketballen
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren neej egt dat word al het hele topic gezegt en dan kom jij gezellig aan bij cj s huis is ook een basketbal veldje ooooohhhh <_<
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren ik heb ook in madd doggs crib gesaved en wou ook een potje basketballen maar had die kl*te bug ook,ben dus daarna mogelijkheden gezocht en totaal 2 weken(gta tyd) bij de basketbalvelden gezocht of de bal niet op bepaalde tyden er ligt. heb de hoop opgegeven mijn mening:als je de madd dogg bug/basketball bug hebt kun je niet meer basketballen <_< helaas BTW: waren hier al niet topic's over??? Bewerkt: 11 januari 200521 jaren door tupac
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren Ik heb eerst een paar keer gesaved in Madd Dogg's crib en ik kon nog basketballen maar een tijdje daarna niet meer en ik kan ook niet meer trainen.
Geplaatst: 11 januari 200521 jaren Euh vrienden, wat is het nut van het bascetballen? leuk hoor dat dunken in je eentje (ahum) maar wat voegt het toe? kan je ook tegen elkaar ofzo?
Geplaatst: 12 januari 200521 jaren K ben je vriend niet.. Maar 't voegt niet echt iets toe, het is gewoon een deel van de gangster cultuur. Veel Amerikaanse gangs zie je hangen op 't basketball veldje in hun buurt. Vanwege dat basketball zo populair is in Amerika is het logisch dat R* het erbij heeft gedaan. Met z'n tweeen basketballen is volgens mij niet mogelijk. Maar ik kan het derhalve dan ook niet meer proberen, Helaas heb ook ik die bug.
is er een manier om weer te kunnen basketballen nadat
je het hebt opgeslagen in madd doggs mansion??