Geplaatst: 9 december 200717 jaren comment_839367 Hoe komt het dat lcs en ook vcs geen pc versie hebben zoals de andere gta games?is het spel te licht of is de pc te zwaar voor het spel? Bewerkt: 9 december 200717 jaren door dupree
Geplaatst: 9 december 200717 jaren comment_839372 Geen van beide eigelijk, Rockstar had alleen een contract met Sony. Dus is GTA Liberty City Stories alleen voor de Playstation 2 en voor de Sony PSP uitgekomen.
Geplaatst: 9 december 200717 jaren comment_839390 Geen van beide eigelijk, Rockstar had alleen een contract met Sony. Dus is GTA Liberty City Stories alleen voor de Playstation 2 en voor de Sony PSP uitgekomen. Dit wilt niet veel zeggen hoor henk. Omdat ze bij LCS ook zijden dat het een Playstationportable only was. Maar het werd toch de Playstation 2. Maar je kan je natuurlijk wel voorstellen dat R* het te druk heeft met belangrijkere Games zoals GTaIV. Los van dat zou het er ook niet uitzien op dat uitgerekte beeld van mijn monitor Btw gebruik voortaan search, Ik ben er zojuist achtergekomen dat er al zat onderwerpen voorbij zijn geweest waarom dit er niet is. Jou topic zal denk ik wel gesloten worden door een moderator of hoger. De 'zoeken' optie staat in je taakbalk naast : Ingelogd als: BigM (Uitloggen) Bewerkt: 9 december 200717 jaren door BigM
Geplaatst: 9 december 200717 jaren comment_839473 BigM zegt het al, er zijn al zat topics geweest over dit onderwerp...
Hoe komt het dat lcs en ook vcs geen pc versie hebben zoals de andere gta games?is het spel te licht of is de pc te zwaar voor het spel?
Bewerkt: door dupree