Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

GTA SOL Support / Steun

Beste mensen,

Graag wil ik jullie hier vragen om hulp. (Stuur me A.U.B. geen e-mail.)

Ik ga weer een kerst pauze nemen van de mod. Er zal geen nieuwe versie komen van de mod tot 2008.

Het nieuwe jaar neemt veel uitdagingen met zich mee. En voor de genen die willen helpen met een paar nieuwe projectjes. (buiten de mod om)

A, Ik heb bijna alleen aan de mod gewerkt buiten de hulp van Andy bij het hacken van de EXE sinds februarie. In maart 2005 kwam mijn eerste mod uit (GTASA_LVC 0.1).

B, Ik heb mensen nodig om deze mod samen met mij te voltooien. Als ik alles alleen moet doen dan duurt het te lang voor hij af is.

Ik heb 2 teamleiders nodig om op te letten voor SA en VC. en projectleiders voor de gegeven taken (voor VC)

1. Ik wil 3 moddel/skinners om naar de map te kijken waar ik nog niet heb gekeken en om het te verbeteren waar het nodig is.

en om samen met mij de kaart beter te maken dan dat het momenteel is.

Helpen om dingen op de map beter te krijgen. LC dichter naar main land liberty. En de tunnels klaar maken in shordside vale.

En ook extra eilanden toe te voegen voor steden.

Om VC/SA groter te maken, het maakt mij niet uit. Als je denkt de uitdaging aan te kunnen help ons dan mee.

2. Ik heb een team vortuigenspecialisten nodig om te kijken naar de voertuigen en dit onder hun leiding nemen als je eigen project.

Ik zal niet naar dit stuk kijken maar ik heb een ding, er moet een mafia sentinel in. En ook andere coole mafia stijl outos voor de mod (met goede handling en col bestanden)

3. Ik zoek assiestensie bij het missie-scripten. Ik weet dat er mensen zijn die het kunnen, dus zit niet in een hoekje en laat je talent werken en help ons. verhaallijn schrijvers zijn makkelijk te vinden.

4. Ik zoek ook iemand die de installer wil maken, Limit Adjuster assistent voor Andy.

5. We willen ook alle radiostations vervangen. Als er iemand is die kan helpen met het maken van een nieuw station hoor ik het graag. (geen copyright schending)

6. Ik zoek ook een rechter hand die me helpt het project in goede banen te leiden als ik er niet ben. (vooral bij het SA gedeelte)

Dat was het.

Bedankt voor het lezen en ik hoor graag wat van jullie.

MVG,

MC-Kay

{vertaalt door joopykoopy}

Edited by Mc-Kay

Featured Replies

*Post removed*

Edited by GTA_XP

  • Author

De vertaler zuigt ik het weet, maar voor nu dit is mijn enige manier te communiceren. Wat u moeten het weten, dan wat ik heb gepost.??

- The translator sucks I know, but for now this is my only way to communicate.

What do you need to know, then what I've posted.?

Edited by Mc-Kay

*Post removed*

Edited by GTA_XP

  • Author

Van wat ik begrijp, zei u er is geen punt het verdergaan zijn? Ik denk anders, misschien zou ik dit ergens anders moeten nemen..

I think it's the best if you just ask this on English forums, this forum is Dutch and most people only want to talk Dutch here. If you need new people to help you I think you will have more succes at GTAForums.com and not here. But I can be wrong.

GTA_XP, MC-Kay is de leider van GTA SOL. Je hoeft hem dus niets over SOL uit te leggen. :bier:

MC-Kay, GTA_XP doesn't know you're the leader of this project.

ff topic actief maken

voor de mensen die dit topic nog niet gezien hebben de tekst klopt nu

ik hoop dat jullie hem kunnen helpen met een paar dingetjes ;)

MVG,

joopykoopy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.