Geplaatst: 30 december 200717 jaren comment_853542 waar moet je de gedownloade zavegame van scarface indoen
Geplaatst: 30 december 200717 jaren comment_853624 Dat gaat niet, Scarface heeft namelijk een veel ander Save systeem dan GTA.
Geplaatst: 30 december 200717 jaren comment_853816 Als savegames te downloaden zijn zullen ze wel te gebruiken zijn, anders worden ze niet op internet gezet. Je kunt de savegame gewoon in de map plaatsen waar je het spel hebt geinstalleerd.
Geplaatst: 30 december 200717 jaren comment_853840 In (C:)/Program files, daar zouden de Scarface mappen in moeten staan. Maar of er een Savegame map bij zit weet ik niet, succes in ieder geval.
Geplaatst: 30 december 200717 jaren comment_853860 Henkie, zomaar lukraak antwoorden gaan geven zonder dat je er verstand van hebt is natuurlijk niet handig, daar heeft niemand wat aan. Ik heb het even voor je opgezocht. Je savegame is het "Scarface 1" bestand en staat in de Scarface map. Die Scarface map vindt je dan weer onder C:/Program Files/Scarface. Als het goed is heet de savegame die jij gedownload hebt dus ''Scarface 1''. Zet je oude ''Scarface 1'' bestand even in een andere map, op je bureaublad bijvoorbeeld. Ik zou hem als ik jou was niet verwijderen, want stel dat de savegame die jij gedownload hebt niet goed is, ben je je oude kwijt en heb je niks meer. Als je je oude savegame op een veilige plek hebt gezet, pak je het gedownloade ''Scarface 1'' bestand, en zet die in C:/Program Files/Scarface. Dan zou het moeten werken.
Geplaatst: 30 december 200717 jaren Auteur comment_853861 nee, alleen een Scarface UK Patch (ik heb de gepatchde versie) Edit: Ik heb hem al, dank je DenkaanHenk en BaasB Bewerkt: 30 december 200717 jaren door Don Stracci
waar moet je de gedownloade zavegame van scarface indoen