Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856383 hey ik vraag me af: kan je bij sa je autoraam openen en dichtdoen? bij multiplay kan p2 het wel. en de gangsters. en kun jeook een auto zijn kofferbak openen? wie een antwoord heeft post het hier beneden please
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856389 Het is niet mogelijk om één van deze twee dingen te doen in GTA San Andreas. Op één van de bèta screens van GTA SA zag je wel dat CJ de kofferbak van een auto opende, maar dit is nooit in het spel zelf gezet. De autoraampjes naar beneden draaien kan ook niet, buiten die multiplayermissies op de PS2 dan.
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren Auteur comment_856392 Het is niet mogelijk om één van deze twee dingen te doen in GTA San Andreas. Op één van de bèta screens van GTA SA zag je wel dat CJ de kofferbak van een auto opende, maar dit is nooit in het spel zelf gezet. De autoraampjes naar beneden draaien kan ook niet, buiten die multiplayermissies op de PS2 dan. peds hebben het ook altijd met mooi weer
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856422 Raampjes kun je zelf niet opendoen, Bij sommige auto`s zijn ze wel open, maar dan kun je ze niet zelf bedienen.
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856465 Misschien dat je op internet een mod kunt vinden die deze optie (weer) in het spel stopt, maar ik ben er zo nog geen tegengekomen.
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856612 Het is niet mogelijk om één van deze twee dingen te doen in GTA San Andreas. Op één van de bèta screens van GTA SA zag je wel dat CJ de kofferbak van een auto opende, maar dit is nooit in het spel zelf gezet. De autoraampjes naar beneden draaien kan ook niet, buiten die multiplayermissies op de PS2 dan. peds hebben het ook altijd met mooi weer Hoe doe je dat dan met die ramen tijdens de muliplayermissie op de ps2? Welke knop?
Geplaatst: 2 januari 200817 jaren comment_856634 Het is niet mogelijk om één van deze twee dingen te doen in GTA San Andreas. Op één van de bèta screens van GTA SA zag je wel dat CJ de kofferbak van een auto opende, maar dit is nooit in het spel zelf gezet. De autoraampjes naar beneden draaien kan ook niet, buiten die multiplayermissies op de PS2 dan. peds hebben het ook altijd met mooi weer Hoe doe je dat dan met die ramen tijdens de muliplayermissie op de ps2? Welke knop? Je doet het als Player 2 uit het raam gaat schieten. Als je dan aan de linkerkant richt zal player 2 op de rand van het raam gaan zitten.
Geplaatst: 3 januari 200817 jaren Auteur comment_856771 Het is niet mogelijk om één van deze twee dingen te doen in GTA San Andreas. Op één van de bèta screens van GTA SA zag je wel dat CJ de kofferbak van een auto opende, maar dit is nooit in het spel zelf gezet. De autoraampjes naar beneden draaien kan ook niet, buiten die multiplayermissies op de PS2 dan. peds hebben het ook altijd met mooi weer Hoe doe je dat dan met die ramen tijdens de muliplayermissie op de ps2? Welke knop? Je doet het als Player 2 uit het raam gaat schieten. Als je dan aan de linkerkant richt zal player 2 op de rand van het raam gaan zitten. o wist ik maar kun je dan door een driveby ook je raam openen? ik bedoel als cj zijn arm opzij doet. niet met de cheat
hey ik vraag me af: kan je bij sa je autoraam openen en dichtdoen? bij multiplay kan p2 het wel. en de gangsters. en kun jeook een auto zijn kofferbak openen? wie een antwoord heeft post het hier beneden please