Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hey jonges ' en meisjes nattuurlijk :)

Ik zit met een eigenaardig probleem, Telkens als ik een geruime tijd aan het surfen ben op het net , kan het zijn dat mij Internet verbinding uitvalt. Eigenaardig dat het ook is, het gebeurt misshien nu, of na 10 minuten, of zelf uren. Als ik bij Vista op " Netwerk" klik en " Diagnose en herstel" neem en dan naar " LAN-Verbinding" opnieuw instellen werkt het , maar niet heel erg lang, zie hier boven. Weet iemand hoe ik dit (bijna) ernstig probleem kan oplossen?

Dank _O_

Featured Replies

Je maakt gebruik van een draadloze verbinding?

Is dat het geval is het van belang wat voor adapter je gebruikt. Gebruik je een USB-dongle (wifi stick), kan het zijn dat je USB-poort niet goed werkt, of de driver niet juist werkt. Gebruik je een PCI-kaart (interne netwerkkaart) is het mogelijk dat de driver niet juist werkt of opnieuw geïnstalleerd moet worden. Het kan ook zijn dat de router problemen geeft, en deze opnieuw ingesteld moet worden. Daarnaast kan het ook zijn dat er een "stoorzender" zoals een magnetron, of TL-verlichting in de buurt staat, die het signaal doet verbreken.

Hoe sterk is doorgaans het signaal van de verbinding?

Het is dus belangrijk dat je erachter komt welk onderdeel het probleem veroorzaakt, zodat er naar een oplossing gezocht kan worden..

Het kan natuurlijk ook een oorzaak van buitenaf hebben. De verbinding kan af en toe wegvallen of langzamer zijn dan normaal. Dan ligt het probleem bij de provider.

  • Author

Nee, ik werk nog altijd met een retro Internet Verbinding,we werken thuis met een router, ja.. Hoe zou ik die dan opnieuw moeten instellen?

Bij deze wordt er bij ons een nieuwe modem geplaatst ;)

Edited by ICE BANANA

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.