Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Hallo samen! :cya:

Ik zou graag MTA:SA DM spelen(of hoe je het ook schrijft).

Ik heb het dan ook geownload en geïnstalleerd en al die zever. Als ik opstart, loopt alles vlot en normaal, ik krijg het begin te zien en het voorfilmpje enz... maar als ik bij het stuk kom waarbij CJ en nog een paar man(die van de andere GTA's, ik ken de namen niet :$) loopt het vast :s. Soms krijg ik beeld, soms niet, maar het looopt wel allemaal vast.

Ik heb al vanalles geprobeerd (compatibiliteitsmodus aangepast, als administrator uitgevoerd,...) maar niets werkt.

En ik heb ook Versie 1, voor de duidelijkheid.

Weten jullie raad??

Bedankt alvast

Greetz

Edited by tjoef

Featured Replies

Nu is er alleen nog maar een test versie van MTA:DM deze is dus nog niet overal even stabiel. Hier kan je de bekende fouten bij MTA:DM voor Windows Vista zien.

Volgens die pagina zou je dus moeten proberen het te laten werken door naar Program Files\MTA San Andreas\mods\race map te gaan, en client.dll te veranderen in een andere naam bv client_test.dll.

  • Author

Bij mijn "Mods" staat enkel een mapje "Deathmatch, geen "race map"

Maar even iets anders: toen ik bij mods->deathmatch->resources kwam, zag ik dat alle bestanden in die map nog ingepakt waren :?

En ik heb had ondertussen al eens opnieuw geïnstalleerd, maar op een gegeven moment kon je dingen kiezen om te installeren en ik heb daar de onderdeeltjes "serever" uitgevinkt. Is dit erg?

Nee, dat kan geen kwaad aangezien je dit niet nodig hebt om gewoon te spelen. Als je zelf een gamemode wilt maken of lan (binnen het eigen netwerk) tegen andere mensen spelen dan kan je een server gebruiken maar de meeste mensen zijn er dus niets mee. :)

  • Author

Ik wil niet opdringerig zijn, maar heb je ook nog een oplossing voor het probleem dat ik nergens een map "race map" heb staan :?

EDIT: en dat al die bestanden nog ingepakt waren :?

EDIT2: vreugdedans :dans :dans:

Het is gelukt :D, ik kwam per toeval op het forum van MTA terecht en daar was iemand met hetzelfde probleem en die heeft het kunnen oplossen door een bepaald bestnadje te verwijderen in de map "data" van MTA.

In elk geval bedankt voor de hulp ^_^

Edited by tjoef

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.