Geplaatst: 7 januari 200817 jaren comment_861458 ja het is me gelukt ik ben in de gray hell gekome en natuurlijk is het oneerlik julie niet te zege hoe ik het deet op het 2e eiland biji de vila van lance spring daar in zee met hogen golven als je lang de kant (STIJL!!!!!!!) zwemt bij een hoge golf moet je uit het water KLIMEN niet ZWEMEN dan maak je een rare buiging naar vooren en klim je door de gront heen de gayt hel in ik heb al wat rond gezwomen en ik wil PROBEREN er een heli hen te krijge (onmogenlijk ) doe wel die beach misie voor oneindigzwemen anders ga je dood wil iemand ook proberen iends te ondeken ty m.v.g. martien star the king of gray hell gate
Geplaatst: 8 januari 200817 jaren comment_862125 ja het is me gelukt ik ben in de gray hell gekome en natuurlijk is het oneerlik julie niet te zege hoe ik het deet op het 2e eiland biji de vila van lance spring daar in zee met hogen golven als je lang de kant (STIJL!!!!!!!) zwemt bij een hoge golf moet je uit het water KLIMEN niet ZWEMEN dan maak je een rare buiging naar vooren en klim je door de gront heen de gayt hel in ik heb al wat rond gezwomen en ik wil PROBEREN er een heli hen te krijge (onmogenlijk ) doe wel die beach misie voor oneindigzwemen anders ga je dood wil iemand ook proberen iends te ondeken ty m.v.g. martien star the king of gray hell gate je kant tog alleen naar de blue hell ?
Geplaatst: 8 januari 200817 jaren comment_862135 je kant tog alleen naar de blue hell ? Ja, dat is zo. maar omdat in GTA III blauw de dominerende kleur was werd het 'Blue Hell' genoemd. In VCS en LCS is het meer grijs, waardoor het soms ook Gray hell word genoemd. Echter is de Blue Hell eerder een 'Gray Hell' omdat het dominerende kleur hier grijs is in plaats van het felle blauw in GTA III
Geplaatst: 8 januari 200817 jaren comment_862165 ja het is me gelukt ik ben in de gray hell gekome en natuurlijk is het oneerlik julie niet te zege hoe ik het deet op het 2e eiland biji de vila van lance spring daar in zee met hogen golven als je lang de kant (STIJL!!!!!!!) zwemt bij een hoge golf moet je uit het water KLIMEN niet ZWEMEN dan maak je een rare buiging naar vooren en klim je door de gront heen de gayt hel in ik heb al wat rond gezwomen en ik wil PROBEREN er een heli hen te krijge (onmogenlijk ) doe wel die beach misie voor oneindigzwemen anders ga je dood wil iemand ook proberen iends te ondeken ty m.v.g. martien star the king of gray hell gate Als je in een littel willie ( klein helicoptertje) stapt moet je eens naar de vuurtoren gaan. Daar moet je proberen in een deur ( boven aan de vuurtoren te vinden )te komen en dan kom je in de gray hell. Je kan er wel alleen maar zwemmen .
Geplaatst: 8 januari 200817 jaren comment_862248 Lees =>dit topic<= eens door. Hierin is veel te vinden over de 'alternatieve' werelden in GTA Vice City Stories!
ik ben in de gray hell gekome
en natuurlijk is het oneerlik julie niet te zege hoe ik het deet
op het 2e eiland biji de vila van lance
spring daar in zee met hogen golven
als je lang de kant (STIJL!!!!!!!) zwemt bij een hoge golf moet je uit het water KLIMEN niet ZWEMEN
dan maak je een rare buiging naar vooren en klim je door de gront heen de gayt hel in
ik heb al wat rond gezwomen en ik wil PROBEREN er een heli hen te krijge (onmogenlijk
)
doe wel die beach misie voor oneindigzwemen
anders ga je dood
wil iemand ook proberen iends te ondeken
ty
m.v.g. martien star
the king of gray hell gate