Geplaatst: 13 januari 200817 jaren comment_865684 Hey, Als ik mijn skin verander met paint, en ik sla hem op als bmp. staat er: als u deze gegevens opslaat, kunnen kleurgegevens verloren gaan, dan is de skin zwart/wit en zit alles door elkaar, wat moet ik hieraan doen?
Geplaatst: 13 januari 200817 jaren comment_865700 Waarom sla je 'm op als .bmp? De texture guide die in de skinsmap staat, is een JPEG-afbeelding, dus ik zou 'm gewoon daarin opslaan. Verder is te zien dat die voorbeeld-afbeelding 256*256 pixels is met een resolutie van 72dpi. 24-bits, niet gekalibreerd en gemaakt met Adobe Photoshop 7.0. Misschien helpt het als je zoveel mogelijk aan die eigenschappen voldoet? Heb jouw probleem zelf nog nooit meegemaakt trouwens.
Geplaatst: 13 januari 200817 jaren Auteur comment_865736 Waarom sla je 'm op als .bmp? De texture guide die in de skinsmap staat, is een JPEG-afbeelding, dus ik zou 'm gewoon daarin opslaan. Verder is te zien dat die voorbeeld-afbeelding 256*256 pixels is met een resolutie van 72dpi. 24-bits, niet gekalibreerd en gemaakt met Adobe Photoshop 7.0. Misschien helpt het als je zoveel mogelijk aan die eigenschappen voldoet?Heb jouw probleem zelf nog nooit meegemaakt trouwens. Ik zal even kijken wat ie doet als ik hem als JPEG opsla, maar ik had eerder ergens op idt forum gelezen dat je hem opmoest slaan als bmp, maarja.
Geplaatst: 13 januari 200817 jaren comment_865884 Je moet hem ook in bmp. opslaan daar anders komt hij niet in de lijst, dat probleem had ik ook. maar als je opslaat kun je als het goed is kiezen uit twee bmp's bij paint... kies dan niet voor die 265 (of een andere hoog getal) kleuren bmp, maar voor de normale anders wil dat ook niet.
Geplaatst: 13 januari 200817 jaren comment_865901 Om hier toch nog een beetje duidelijkheid in te verschaffen; je moet de 24 bits bitmap pakken, dan pakt GTA hem altijd Bij andere soorten pakt GTA hem niet of gaan de kleuren naar de maan. Greetz
Hey,
Als ik mijn skin verander met paint, en ik sla hem op als bmp. staat er: als u deze gegevens opslaat, kunnen kleurgegevens verloren gaan, dan is de skin zwart/wit en zit alles door elkaar, wat moet ik hieraan doen?