January 15, 200818 yr hij zegt dat het bestand beschadigd is maak ik kan het gwn afspelen wat kan het probleem zijn ik snap er niks van help me aub
January 15, 200818 yr Mag je de extensie wel importeren in Movie Maker? Probeer het om te zetten naar een ander formaat die Movie Maker (ook) kan afspelen, zodat je dat geluid alsnog in je film kan verwerken. Succes!
January 15, 200818 yr Author Mag je de extensie wel importeren in Movie Maker? Probeer het om te zetten naar een ander formaat die Movie Maker (ook) kan afspelen, zodat je dat geluid alsnog in je film kan verwerken. Succes! hoe bedoel je WMA of wat?
January 15, 200818 yr Je zegt dat je een geluid hebt, maar dat dat beschadigd zou zijn. Als je nou dat geluid probeert om te zetten naar een extensie die Movie Maker wel afspeelt, (bijvoorbeeld WMA, MP3, WAV) misschien dat het dan wel wordt geaccepteerd. Als je al één van die formaten hebt, probeer hem dan om te zetten naar een ander formaat. Bijvoorbeeld op Zamzar.com of zoek een convertor(site) op Google.
January 16, 200818 yr Author hij is al mp3 dus eigelijk zou het geen probleem moeten zijn maar ik probeer het tog maar als jij het zegt
hij zegt dat het bestand beschadigd is maak ik kan het gwn afspelen
wat kan het probleem zijn ik snap er niks van
help me aub