Geplaatst: 23 januari 200817 jaren comment_873078 San Andreas doet het niet meer bij mij. Het licht waarschijnlijk aan mijn videokaart. een ATI Radeon 9550. Ik gebruik ATI Catalyst Control Center. Als ik GTA opstart op verschillende manieren 1) F:/Spellen/Rockstar Games/GTA San Andreas/GTA_SA.exe De mod-versie De lege versie De TC-versie 2) Via Demoshield op de DVD-Rom zelf 3) Via de GTA_SA_Loader of Directx Hook (is géén No-CD Crack) Dan krijg ik dat tekentje dat hij het schijfje leest. Dan wordt het zwart. Soms krijg ik het schermpje van mijn monitor met "Mode Not Supported" en soms niet. Dan keert mijn PC weer terug naar het bureaublad. Dit heb ik al gedaan San Andreas verwijdert + registergegevens en dan weer geinstalleerd GTA_SA.set verwijdert. Systeemherstel En voor de driver zijn geen updates
Geplaatst: 25 januari 200817 jaren comment_874548 Dan krijg ik dat tekentje dat hij het schijfje leest.Dan wordt het zwart. Soms krijg ik het schermpje van mijn monitor met "Mode Not Supported" en soms niet. Een melding met de strekking ‘Mode not supported’ betekent dat de resolutie niet goed ondersteund wordt. Normaal gesproken moet dit op te lossen zijn door het bestand ‘gta_sa.set’ te verwijderen, aangezien deze je instellingen weer reset naar de standaardinstellingen. Je hebt dit al gedaan, dus ik vraag me af waar het probleem dan ligt. Voor de zekerheid kun je hem nog even via ‘SHIFT’ + ‘DEL’ verwijderen, want zo wordt hij definitief van je PC verwijderd (anders komt hij in de prullenbak terecht). Blijkt dit niet te helpen, dan proberen we het met mijn ‘gta_sa.set’ die voor je in de bijlage zit. Overschrijd je huidige en probeer GTA daarna eens te starten. Ik heb geen flauw idee of het verder uitmaakt, maar nooit geschoten is altijd mis.. Heb je overigens onlangs nieuwe drivers geïnstalleerd? Zo ja, had je het probleem daarvoor ook al? En sinds wanneer treedt het probleem op?
Geplaatst: 25 januari 200817 jaren Auteur comment_874739 Ik krijg dit als ik GTA_SA.set wil downloaden » Forumbericht Sorry, er is een fout opgetreden. Als je niet weet wat de fout is, kijk dan in onze helpdocumentatie. De fout is: Sorry, maar je hebt geen toestemming om deze functie te gebruiken.
San Andreas doet het niet meer bij mij.
Het licht waarschijnlijk aan mijn videokaart.
een ATI Radeon 9550.
Ik gebruik ATI Catalyst Control Center.
Als ik GTA opstart op verschillende manieren
1) F:/Spellen/Rockstar Games/GTA San Andreas/GTA_SA.exe
De mod-versie
De lege versie
De TC-versie
2) Via Demoshield op de DVD-Rom zelf
3) Via de GTA_SA_Loader of Directx Hook (is géén No-CD Crack)
Dan krijg ik dat tekentje dat hij het schijfje leest.
Dan wordt het zwart. Soms krijg ik het schermpje van mijn monitor met "Mode Not Supported" en soms niet.
Dan keert mijn PC weer terug naar het bureaublad.
Dit heb ik al gedaan
En voor de driver zijn geen updates