Geplaatst: 6 juni 200521 jaren Ik heb bij photoshop een filmpje, maar die staat in het midden, hoe krijg ik hem anar de zijkant in één keer, anders moet ik een stuk of 200 layers een voor een allemaal anar de zijkant plaatsen :blink: , is er een snellere manier?
Geplaatst: 6 juni 200521 jaren Misschien dat je je filmpje kan verplaatsen met de movetool. Je moet je filmpje wel eerst op een nieuwe layer plaatsen en dan kan je het met je movetool waarschijnlijk verplaatsen als ik je goed begrepen heb. :huh:
Geplaatst: 6 juni 200521 jaren Je moet de eerste layer naar links zetten. Als het goed is verschuiven ze dan allemaal.
Ik heb bij photoshop een filmpje, maar die staat in het midden, hoe krijg ik hem anar de zijkant in één keer, anders moet ik een stuk of 200 layers een voor een allemaal anar de zijkant plaatsen :blink: , is er een snellere manier?