Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_889960 hoi,wil je graag een kaartje voor een concert of een fuif.je kan hier je aanvraag geven dan kan ik dat misch. regeln.
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890255 Nu ben ik benieuwd. Heb je connecties? Of ben je vrijgevig? Heb je er over? Waarom zou jij voor ieder anoniem lid van GTAForum misschien een concert kaartje kunnen toveren?
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890276 Ik ben eigenlijk ook wel benieuwd hoe jij denkt ons te kunnen helpen... Als ik bijvoorbeeld vraag voor kaartjes van het concert van NOFX op 24 Juni, hoe denk jij die dan te kunnen krijgen?
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890286 Zoiets bestaat al, in meerdere vormen zelf. Één daarvan is Ticketservice
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890360 Zoiets bestaat al, in meerdere vormen zelf. Één daarvan is Ticketservice Ja maar daar kost het geld en drive by zegt het gratis te kunnen regelen, dusseh heb je toevallig nog een kaartje voor Lowlands over? Of anders het concert van Bon Jovi?
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890371 Zoiets bestaat al, in meerdere vormen zelf. Één daarvan is Ticketservice Ja maar daar kost het geld en drive by zegt het gratis te kunnen regelen, dusseh heb je toevallig nog een kaartje voor Lowlands over? Of anders het concert van Bon Jovi? Drive-By geeft niet aan dat ze gratis zijn. Hij vertelt alleen dat hij ze regwelen kan. Ik denk niet dat ie concert kaarten zomaar beignt uit te delen. GTA-fan2
Geplaatst: 13 februari 200817 jaren comment_890634 dan kan ik dat misch. regeln. Ik kan ook wel misschien kaartjes regelen
Geplaatst: 14 februari 200817 jaren Auteur comment_890645 ik heb nog wel kaartjes vooor bon jovi maar die zijn bekant verkocht dus je moet snel zijn er zijn er nog meer als 10,van lowlands zijn ze al verkocht daar heb ik er geen van.
Geplaatst: 14 februari 200817 jaren comment_890660 Volgens mij proef ik illegale dingen hier. Immers: op ieder concertkaartje staat dat deze niet doorverkocht mogen worden. En nou lig ik echt helemaal niet wakker van 2 kaartjes die worden verkocht omdat de oorspronkelijke eigenaar vergat dat hij op die dag óók nog een bruiloft had, maar als we het over 10 kaarten Bon Jovi hebben begint het op handelen te lijken. Laten we dat maar niet doen.....
hoi,wil je graag een kaartje voor een concert of een fuif.je kan hier je aanvraag geven dan kan ik dat misch. regeln.