February 15, 200817 yr Ik heb een enorm iritant probleem! Voor mijn script heb ik nodig ''dudb'', dus ik doe bovenaan: #include <dudb> Maar ik krijg: XXX: fatal error 100: cannot read from file: "dudb" Compilation aborted.Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 1 Error. Ik heb ''dudb'' echt maar dan ook echt in de map samp-server >> pawno >> includes staan!!! EDIT: Dit heb ik ook met ''dutils'' etc. etc. ik stop ze in de includes map maar hij leest ze gewoon niet! Kan iemand helpen? Edited February 15, 200817 yr by WackoX
February 15, 200817 yr Er zijn ook twee bestanden van deze files in de vorm van een 'filterscript', weet je zeker dat je ook twee bestandjes daarvan hier hebt staan? Mocht je ze niet hebben, ik ben zo vrij geweest ze alvast voor je te uploaden. Download 'Dubd.dtest' Download 'Dutils.dtest'
February 15, 200817 yr >>Dit<< zijn de include bestanden die ik gebruik. Bij mij geven ze geen problemen
February 15, 200817 yr Author Bedankt, maar hij blijft maar vragen om de dutils en dudb, die heb ik er al echt inzitten, zit er soms een fout in pawno? want ik heb ontdekt al je incluse a_samp hebt (die er altijd standaard in zit) en je verwijdered hem uit includes dan staat er niks van dat hij niet van a_samp kan lezen..
February 15, 200817 yr Het kan zijn dat ze in de mapjes nog weer in een apart mapje zitten, dat had ik ook een keer. Ze moeten echt los van de mapjes. Controleer dat dus ook nog eventjes.
February 15, 200817 yr Author Dat heb ik echt gedaan, ik heb het bestandje wat op .inc eindigt in de map pawno >> includes gedaan en ik had toen bij mij script <dudb> etc. gedaan maar hij blijft het maar zeggen, en ik heb het echt nodig voor het accountsysteem
February 15, 200817 yr Author Als ik dus niet die include dudb doe dan krijg ik dit: error 017: undefined symbol "dini_IntSet" error 017: undefined symbol "dini_IntSet" error 017: undefined symbol "dini_Exists" error 017: undefined symbol "dini_Create" error 017: undefined symbol "dini_IntSet" error 017: undefined symbol "dini_IntSet" error 017: undefined symbol "dini_IntSet" error 017: undefined symbol "dini_Exists" error 017: undefined symbol "tmp2" error 017: undefined symbol "dini_Get" error 017: undefined symbol "udb_hash" error 017: undefined symbol "dini_Int" error 017: undefined symbol "dini_Int" Pawn compiler 3.2.3664 Copyright (c) 1997-2006, ITB CompuPhase 13 Errors. Edited February 15, 200817 yr by WackoX
February 15, 200817 yr Author YES!!! //edit !ik heb het gefixt, hij runde pawn van een andere locatie waardoor hij het via die opstartte knipoog.gif bedankt voor de hulp en de moeite ! alleen nu krijg ik veel loose identation warnings omdat ik die script in een game mode probeer te integreren puh2.gif maar nu kan ik iig verder ! thumbsup2.gif BEDANKT!
February 15, 200817 yr Author YES!!! //edit !ik heb het gefixt, hij runde pawn van een andere locatie waardoor hij het via die opstartte knipoog.gif bedankt voor de hulp en de moeite ! alleen nu krijg ik veel loose identation warnings omdat ik die script in een game mode probeer te integreren puh2.gif maar nu kan ik iig verder ! thumbsup2.gif BEDANKT! EDIT: Sorry voor 3 dubbel post, mag er mischien snel een slotje op tegen spam?
Ik heb een enorm iritant probleem!
Voor mijn script heb ik nodig ''dudb'', dus ik doe bovenaan:
Maar ik krijg:
Ik heb ''dudb'' echt maar dan ook echt in de map samp-server >> pawno >> includes staan!!!
EDIT: Dit heb ik ook met ''dutils'' etc. etc. ik stop ze in de includes map maar hij leest ze gewoon niet!
Kan iemand helpen?
Edited by WackoX