February 17, 200818 yr Hey, ik heb gister weer rollercoaster rycoon 3 uit de kast gehaald maar toen zag ik dat de cd spontaan was gebroken( ). Toen heb ik maar een no cd crack gedownload maar als ik iets wil bouwen dan krijg ik een foutmelding en wordt het spel soms afgesloten. Wat moet ik hier aan doen?
February 17, 200818 yr Sorry maar we kunnen jou niet helpen. Je zei: Toen heb ik maar een no cd crack gedownload. Het is illegaal. Op Bol.com kost de normale maar €9.99 en de Deluxe €29.99. Edited February 17, 200818 yr by GTAGijsso
February 17, 200818 yr Oke, je hebt de orginele gehad maar heb toen alle bestanden van die oude CD op de nieuwe gedaan??
February 17, 200818 yr Sorry maar we kunnen jou niet helpen. Je zei: Toen heb ik maar een no cd crack gedownload. Het is illegaal. Niet te snel oordelen Gijsso. Een no co-crak is pas illegaal als de rest van de bestanden van het spel gedownload zijn. Als je gewoon het spel gekocht hebt in de winkel, en je gebruikt zo'n ding om je CDrom te sparen, is het niet illegaal. Maar omdat het vrijwel onmogenlijk is om te bewijzen dat je het spel ook daadwerkelijk gekocht hebt mogen we je niet helpen omdat er dus een kans is dat je het gedownload hebt, wat weer illegaal is. Over die foutmelding overigens: Dat zal wel komen door die no CD-crack. Edit: Hmm ik moet sneller leren typen... Edited February 17, 200818 yr by Nickonly
February 17, 200818 yr Sorry, ik dacht dat hij het spel had illegaal gedownload. maar dat is dus niet zo. Sorry
February 17, 200818 yr Heb je je versie wel geupdate ven rct3 ? Heb je xfire aan, want soms door dat xfire loopt rct3 ook vast en staat er , fout verzenden, niet verzenden.
Hey, ik heb gister weer rollercoaster rycoon 3 uit de kast gehaald maar toen zag ik dat de cd spontaan was gebroken(
).
Toen heb ik maar een no cd crack gedownload maar als ik iets wil bouwen dan krijg ik een foutmelding en wordt het spel soms afgesloten.
Wat moet ik hier aan doen?