Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gta Sa ?

Heeiii jongens :eten: ik heb al gta best lang spel het bijna elkedag:D op de latop:P Maar boven is me pc helemaal gereset me geluids kaart deed het toen niet meer en gemaakt en me 3d kaar is nog niet ingestelt ofzo en nouw doet Gta het niet het gaat niet veder dan dat schrem van je ziet play game instal diretex 9.0 en links enzo.. wie kan me helpen !!!???

post-70790-1203242547.jpg

Edited by mickymous

Featured Replies

Dus als ik het goed begrijp kom jij niet verder dan het menu van het opstartscherm (helemaal aan het begin) van San Andreas? (Met Readme, Links enz..)

Als je op Play GTA San Andreas klikt, werkt het dan gewoon niet? Komt er geen foutmelding of dergelijke?

  • Author

Ja ik krijg geen error ofzo iets dan gaatie laden zie een cdje op me beeldscherm en daarna Doet ie nixs meer:(

Nou, is je DirectX wel de juiste versie?

En gaat je graphics card goed?

Probeer ook eens te uninstaleren :Y

Probeer het spel zoals Dastard al zei het opnieuw te installeren. Verwijderen kan via Start > Configuratie scherm > Software of gewoon Start > Alle programma's > Rockstargames > GTA San Andreas > Uninstall GTA San Andreas.

Met je videokaart snap ik ook niet echt. Heb je geprobeerd de nieuwste drivers voor je videokaart te installeren?

Edited by Gangsta

  • Author

Nee ik kan ook niet zien welke video kaart ik heb maar hij is wel 10x zo mooi dan Nvidia Geforce go 6100

Ik ga nu even unstaleren en da op nieuw instaleren

Nee ik kan ook niet zien welke video kaart ik heb maar hij is wel 10x zo mooi dan Nvidia Geforce go 6100

Ik ga nu even unstaleren en da op nieuw instaleren

Om te weten welke videokaart je hebt:

Start > Uitvoeren > Typ in het vakje: DXDIAG > En dan effies wachten en klik dan op tabblad beeldscherm.

Daar zie je het.

Laat het weten als het opnieuw installeren werkt. :Y

  • Author

ja ik weet het dat heb ik gedaan staat der n.v.t ofzo iets maar staat der niet op::puh:

N.v.t. = Niet van toepassing.

Dus bij naam staat er ''nvt'' etc?

videocardkh1.jpg

Als het zo is heb je geen videokaart, wat dan zeker het probleem is dat GTA niet opstart.

  • Author

Ja staat nvt bij :puh: maar daar voor deedtie het perfect :D:( maar als er geen video kaart in me pc zit geeftie tog geen beeld? want kan gewoon alls doen behalven speltjes spelen :(

Ja staat nvt bij :puh: maar daar voor deedtie het perfect :D:( maar als er geen video kaart in me pc zit geeftie tog geen beeld? want kan gewoon alls doen behalven speltjes spelen :(

Klopt...

Ik heb even gegoogled voor je:

''Draait een PC ook zonder een videokaart?''

Antwoord:

''ja. een pc zal gewoon werken zonder videokaart, maar er moet dan een onboard kaart (een videochip op je moederbord, zodat je de beeldschermkabel op een poort op het moederbord kan aansluiten) in je computer zitten wil je beeld krijgen. zijn er geen videokaart en onboard kaart aanwezig, dan werkt je pc wel maar je zal geen beeld krijgen :)''

Bron

Sorry.. Ik hoop dat iemand anders met veel verstand van videokaarten je kan helpen aangezien ik niet weet hoe dit in elkaar zit. Ik heb zoiets nog nooit gezien. :S

Als andere spelletjes het niet doen, vrees ik wel dat er iets mis kan zijn met je videokaart. Tenzij je natuurlijk drivers installeert, maar dat gaat moeilijk als je niet weet wat de naam/merk is wat je videokaart..:( Ookal heb je een onboard videokaart, er moet staan hoe die heet..

Edit:

Probeer eens het programma Everest Home Edition te downloaden.. Misschien dat daar staat hoe je videokaart heet.

Link naar EHE:

http://www.downloadstad.nl/download/Everest_Home.html

Het kan ook aan je direct x liggen..

Edited by Gangsta

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.