Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893118 hoe moet je een screen maken op de psp of ps2 ( vice city stories ) ik bedoel net zolals op wikigta ( auto' s die daar staan) is het met een mode of met het fototoestel hoe zet je die screens dan op de computer
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893120 Ze maken de screens via hun PC. Via PS2 of PSP kun je geen screens maken. Je kunt er inderdaad wel foto'svan maken maar ik vrees dat de kwaliteit dan erg slecht zal zijn..
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren Auteur comment_893124 Ze maken de screens via hun PC. Via PS2 of PSP kun je geen screens maken. Je kunt er inderdaad wel foto'svan maken maar ik vrees dat de kwaliteit dan erg slecht zal zijn.. kunnen ze dan vice city stories spelen op de pc?
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893147 Ze maken de screens via hun PC. Via PS2 of PSP kun je geen screens maken. Je kunt er inderdaad wel foto'svan maken maar ik vrees dat de kwaliteit dan erg slecht zal zijn.. kunnen ze dan vice city stories spelen op de pc? Nee dat gaat niet. Vice City stories is enkel voor PS2 en PSP. Ik dacht even dat ik in Vice City forum zat ipv Vice City Stories Hiervoor is wel een oplossing, maar niet iedereen voldoet hieraan. Je kunt inderdaad wel screens maken via PSP en PS2. Dit gaat met behulp van cheatdevice.com Klik hier Dat is namelijk een trainer voor Vice city stories bijvoorbeeld maar ook evengoed voor liberty city stories. De PSP versie heeft natuurlijk wel veel meer functies dan de PS2. Zoals bijvoorbeeld in dit geval een screenshot maken. Je moet er wel rekening mee houden dat je firmare 2.71 of lager moet hebben omdat de hogere eisen hier gewoon gepatched worden. Succes Bewerkt: 17 februari 200817 jaren door TheGuardian
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893148 Ze maken de screens via hun PC. Via PS2 of PSP kun je geen screens maken. Je kunt er inderdaad wel foto'svan maken maar ik vrees dat de kwaliteit dan erg slecht zal zijn.. kunnen ze dan vice city stories spelen op de pc? Zoiets. R* maakt die spelen via de PC en zo geven ze die Screens vrij.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893177 Je kunt wél screens nemen met je PSP, alleen heb je daar een custom firmware voor nodig. Met CheatDevice kan het ook, alleen is dat niet de gemakkelijkste manier en bovendien draait cheatdevice alleen op een firmware die VCS niet ondersteunt. Screenshots maken met een PS2 gaat het makkelijkste met behulp van een TV-Kaart.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren Auteur comment_893683 Je kunt wél screens nemen met je PSP, alleen heb je daar een custom firmware voor nodig. Met CheatDevice kan het ook, alleen is dat niet de gemakkelijkste manier en bovendien draait cheatdevice alleen op een firmware die VCS niet ondersteunt. Screenshots maken met een PS2 gaat het makkelijkste met behulp van een TV-Kaart. ik heb een te hoge firmware leg eens uit hoe het werkt met die tv kaart
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893729 Je kunt wél screens nemen met je PSP, alleen heb je daar een custom firmware voor nodig. Met CheatDevice kan het ook, alleen is dat niet de gemakkelijkste manier en bovendien draait cheatdevice alleen op een firmware die VCS niet ondersteunt. Screenshots maken met een PS2 gaat het makkelijkste met behulp van een TV-Kaart. ik heb een te hoge firmware leg eens uit hoe het werkt met die tv kaart Je kan een TV-Kaart kopen. Die past ook in je Computer. Die kan je in je PS2 laten zetten. Dat is net zoals ombouwen. Dus er zit geen garantie bij. Het lijkt me ook illegaal. Maar ik kan het ook mis hebben.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893763 Met een TV kaart leidt je de beelden door je PC.. En zo kun je screenshots en filmpjes maken. Bewerkt: 17 februari 200817 jaren door ASPHALT
Geplaatst: 20 februari 200817 jaren Auteur comment_895034 kan iemand mij uitleggen hoe je dat moet doen ( ik heb zelf geen ps2) zou het ook werken op ps3 dan
hoe moet je een screen maken op de psp of ps2 ( vice city stories )
ik bedoel net zolals op wikigta ( auto' s die daar staan)
is het met een mode of met het fototoestel
hoe zet je die screens dan op de computer