Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893624 Ik heb nog maar eens wat rondgekeken op de site van GTA IV, en ook een paar verwijzingen naar real life gevonden.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893630 Vice City en Love Juice bestaan niet in Real Life hoor
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893644 Niet zo negatief jongens. Hij heeft zijn best gedaan om iets te vinden. En wat is er dan bekend bij de tweede? Vice city zit er niet in. En Duvel? Never niks van gehoord. Big Boss, goed gevonden. Je hebt goeie ogen want ik zie niet wat er staat. Heb je ingezoomd met Photoshop of Paint?
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren Auteur comment_893662 Nee, het is gewoon de vorm van de fles, de vorm en de plaatsing van de etiketten en de kleur waarop ik me baseer.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893695 Nee, het is gewoon de vorm van de fles, de vorm en de plaatsing van de etiketten en de kleur waarop ik me baseer. erg goed gevonden ( maar welke naam zal het bier krijgen ?)
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren Auteur comment_893726 Ik heb het wat uitvergroot. Kan iemand lezen wat er op staat?
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893738 Volgens mij zit de ' J ' en de ' U ' in.. Voor de rest, zeer onduidelijk.
Geplaatst: 17 februari 200817 jaren comment_893759 Ik heb het wat uitvergroot. Kan iemand lezen wat er op staat? busc ( lettertype vn san andreas )
Geplaatst: 18 februari 200817 jaren comment_894165 Ik heb nog maar eens wat rondgekeken op de site van GTA IV, en ook een paar verwijzingen naar real life gevonden. Ik weet bijna wel zeker dat dat een Smirnoff fles is. Want Niko komt zelf uit Rusland en Smirnoff is ook Russisch dus ik denk dat dat geen toeval is
Geplaatst: 19 februari 200817 jaren comment_894513 Nike Bellic is een Oost-Europeaan, Rusland ligt niet in Europa dus hij is simpelweg geen Rus. Verder vind ik ze allemaal erg goed gevonden en ik denk ook dat het flesje inderdaad een verwijzing is naar Smirnoff.
Geplaatst: 19 februari 200817 jaren comment_894526 Nike Bellic is een Oost-Europeaan, Rusland ligt niet in Europa dus hij is simpelweg geen Rus. Verder vind ik ze allemaal erg goed gevonden en ik denk ook dat het flesje inderdaad een verwijzing is naar Smirnoff. Rusland ligt wel in Europa hoor
Geplaatst: 19 februari 200817 jaren comment_894547 Je hebt een beetje gelijk, op wikipedia staat: Rusland ligt gedeeltelijk in Europa en gedeeltelijk in Azie. Bewerkt: 19 februari 200817 jaren door Jay;
Geplaatst: 19 februari 200817 jaren comment_894689 Ja maar of Niko nou een Rus is of niet, dat is niet bekend. Ze houden het maar bij Oost-Europeaan.. Alleen als je het filmpje van Roman kijkt op de gta 4 website, vragen 2 mannen hem: 'Where is your Russian friend now, huh?'. Maar dat kan ook gewoon betekenen dat die mannen dom zijn en gewoon alle Oost-Europeanen generaliseren als Russen
Geplaatst: 19 februari 200817 jaren comment_894836 Ja maar of Niko nou een Rus is of niet, dat is niet bekend. Ze houden het maar bij Oost-Europeaan.. Alleen als je het filmpje van Roman kijkt op de gta 4 website, vragen 2 mannen hem: 'Where is your Russian friend now, huh?'. Maar dat kan ook gewoon betekenen dat die mannen dom zijn en gewoon alle Oost-Europeanen generaliseren als Russen En zelfs dan wil het nog niet zeggen dat Niko Russisch is, aangezien ze daarmee verwijzen naar Roman. Maar goed aangezien het zen neef is, is het wel logischer dat ze beiden uit hetzelfde land komen. Maar nogmaals: Het hoeft niet per sé.
Ik heb nog maar eens wat rondgekeken op de site van GTA IV, en ook een paar verwijzingen naar real life gevonden.