Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_894317

Na een tijd lang niets gedaan te hebben in Photoshop (of welk ander programma dan ook) was het voor mij tijd voor iets nieuws. Na wat bezoekjes aan DeviantArt leken fractals maken me wel wat, dus daar ben ik mee begonnen. Ik heb 2 tutorials gevolgd, maar daar kwam uiteindelijk niets goeds van want die bleken een compleet andere versie van Apophysis te gebruiken :7

Maarja, als muzikant ben ik gewend aan wat improvisatie, dus gewapend met een bak koffie en een crashende computer ben ik te werk gegaan.

Na een tijdje editen en muteren had ik een paar fractals gemaakt, en om eerlijk te zijn ben ik vooral over de laatste 2 zeer tevreden, vooral als je bedenkt dat begon met 0% kennis van fractals en het programma, en zowiezo was het mijn eerste keer.

Rates en comments zijn zeer welkom :)

Mijn allereerste fractal:

post-56950-1203408262_thumb.jpg

Ik heb ook wat effecten (voornamelijk extra layers en een hue/saturation voor de kleur) toegevoegd in Photoshop:

post-56950-1203408287_thumb.jpg

post-56950-1203408315_thumb.jpg

Mijn tweede fractal, weer een compleet andere stijl maar ik vind 'm wel gaver :)

post-56950-1203408336_thumb.jpg

Photoshop aanpassingen:

post-56950-1203408355_thumb.jpg

post-56950-1203408370_thumb.jpg

En mijn derde fractal.

post-56950-1203408414_thumb.jpg

Aanpassingen: (de eerste aangepaste versie van deze vind ik persoonlijk de mooiste tot nu toe)

post-56950-1203408436_thumb.jpg

post-56950-1203408493_thumb.jpg

De kwaliteit is door het resizen en omzetten naar JPG iets verminderd, de originele bestanden zijn in PNG formaat en hebben een resolutie van 2100x1350, dus mocht iemand er eentje willen om in een signature of wallpaper te gebruiken, zeg het dan even ;) Ze zijn ook minstens 4mb dus dat lukte niet echt met het uploaden hier.

post-56950-1203408475_thumb.jpg

Featured Replies

Geplaatst:
comment_894541

Mooie vormen :Y Alleen de tweede vind ik wat minder omdat die zwarte vlek er in zit, ik snap zo niet wat dat is. En de eerste vind juist wel wat flow hebben.

Een 8 vor je werken :tu:

Geplaatst:
  • Auteur
comment_895675

Thanks! :)

Waar die vlek vandaan komt weet ik ook niet, eigenlijk. Het probleem met fractals is dat ze nooit 100% precies af te stellen zijn omdat je met allerlei rare instellingen werkt. Die vlek waar jij het over hebt is in feite gewoon een holte in een spiraal of andere vorm, net als die bij de eerste, alleen hier is het meer zichtbaar en anders omdat die eerste meer een donut vorm heeft.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.