Geplaatst: 23 februari 200817 jaren comment_897064 Ik heb GTA SA net, ik hem het geïnstalleerd en alles leek goed. Toen klikte ik op de snelkoppeling op het bureaublad en toen vroeg de computer of ik een fout raport wilde verzenden of niet. Toen probeerde ik het in de map waar het spel is geïnstalleerd. dat werkte precies hetzelfde. Wat moet ik doen?
Geplaatst: 23 februari 200817 jaren comment_897106 Je moet het gewoon verzenden, dan ben je ervan af. Maar ik snap je vraag niet echt. Vraag je of je het moet verzenden of niet? Of is het iets anders?
Geplaatst: 23 februari 200817 jaren comment_897237 Ik heb dat ook gehad toen ik probeerde San Andreas Studio te installeren (SAS). Ik heb het verholpen door de computer opnieuw op te starten. Andere programma's die gebruik maken van gta_sa.exe (zo ook bv. MTA of SA-MP) kunnen daarin een fout laten optreden, met een foutmelding tot gevolg.
Geplaatst: 24 februari 200817 jaren comment_897758 Ik heb GTA SA net, ik hem het geïnstalleerd en alles leek goed.Toen klikte ik op de snelkoppeling op het bureaublad en toen vroeg de computer of ik een fout raport wilde verzenden of niet. Toen probeerde ik het in de map waar het spel is geïnstalleerd. dat werkte precies hetzelfde. Wat moet ik doen? Voldoet je computer wel aan de specificaties? Systeemeisen op WikiGTA
Ik heb GTA SA net, ik hem het geïnstalleerd en alles leek goed.
Toen klikte ik op de snelkoppeling op het bureaublad en toen vroeg de computer of ik een fout raport wilde verzenden of niet.
Toen probeerde ik het in de map waar het spel is geïnstalleerd. dat werkte precies hetzelfde.
Wat moet ik doen?