Jump to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.
Geplaatst:
comment_900062

Type: Gta IV / Mod

Stijl: Gta IV

Grootte: 156x156

Afbeelding: Geen

Tekst: Gta IV die foto wil ik hebben

Rand: Nee

Kleuren: /

Render (optioneel): /

Extra (optioneel): Ik wil dat GtaIV logo voor mijn mod voor mijn Gta:IV shirt bedankt alvast...

Featured Replies

Geplaatst:
  • Auteur
comment_900247

Ik ben bezig met een coolcat en ik wil ook binnen reclame borden hebben ( bij binco ) en mischien ga ik die vrouw als een coolcat medewerkser doen :dans: maar hoe moet ik dat doen ? dat binnen reclame borden maken of veranderen? en dan gelijk ook die vrouw die shirt en broek veranderen hoe moet ik dat doen?

Geplaatst:
comment_900689
Puma, die is erg goed in modden, die zal het vast wel weten. Je moet volgens mij ook ketchup ofzo hebben, en nog wat andere progamma's.
Reageer dan gewoon niet, als je zelf niks weet. Puma weet ongetwijfeld een hele hoop, maar dit forum heeft een dikke 60.000 leden en daartussen zijn er meer die je hiermee kunnen helpen.

Klik!

Je moet weten dat het interior van de Binco ook een texture heeft. Deze mod je op dezelfde manier als andere textures (dat zul je ondertussen wel weten), alleen moet je nu het bestand niet in gta3.img zoeken, maar in gta_int.img. Hierin staan alle bestanden van de interiors. Hier zal ook wel ergens een binco tussen zitten en deze kun je dan aanpassen.

Wat betreft die medewerkster, zul je uit moeten vinden welk model/texture daarvoor gebruikt wordt of wat het ID van desbetreffende ped is. Deze heeft ongetwijfeld ook weer een bepaalde texture, die je in gta3.img moet vinden (verwacht ik).

Je hebt dus geen 3D Studio Max / ZModeler / Sketchup nodig, als je alleen de textures aan wilt passen. Wil je echt het model veranderen, dan heb je een van dezen wel nodig.

Edit: heey verrek er is een topic tussendoor gemengd, ofzo...

Bewerkt: door K.O.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.