February 29, 200817 yr Hey, als ik naar youtube wl om een filmpje te kijken klik ik op het filmpje maar dan krijg ik het filmpje niet de zien. Ik krijg alleen de comments en de ratings te zien. Wat moet ik hiertegen doen. Greetzzz Don Stracci
February 29, 200817 yr Hey, als ik naar youtube wl om een filmpje te kijken klik ik op het filmpje maar dan krijg ik het filmpje niet de zien.Ik krijg alleen de comments en de ratings te zien. Wat moet ik hiertegen doen. Greetzzz Don Stracci Heb je de pagina al Refresht??
February 29, 200817 yr Heb je de juiste plug-ins (zoals bijv. Java) wel geïnstalleerd? Loop dit even na, dit kan ervoor zorgen dat de filmpjes niet afspelen.
February 29, 200817 yr Dan zou ik hem toch maar downloaden als ik jouw was. Hier kan je Java downloaden (gratis en legaal).
February 29, 200817 yr Waar kan ik kijken of ik javan en dat soort dingen heb geinstaleerd? Vaak verschijnt er in de browser wel een pop-up, of iets soortgelijks, wat meldt dat je nog iets moet installeren. Let dus even op hierbij; bij Firefox zal er een groen figuur staan, wat het meldt, en bij IE zal er bovenin een klein balkje verschijnen.
February 29, 200817 yr Author Ik Heb dit allemaal gedaan. en hij doet het nog steeds nie, wat moet ik doen?
February 29, 200817 yr Maak eens een screenshot (Print screen - Paint - Imageshack). Ook kan je nakijken of je deze software hebt geïnstalleerd: Macromedia Flash Player 7.0+ plug-in Windows 2000 of hoger met de nieuwste updates geïnstalleerd Mac OS X 10.3 of hoger Firefox 1.1+, Internet Explorer 5.0+ of Safari 1.0+ Breedbandverbinding met 500 kbps of meer
February 29, 200817 yr Laadt de pagina opnieuw door Ctrl in te drukken en ingedrukt te houden, en vervolgens op F5 te drukken.
February 29, 200817 yr Dit had ik nou ook, op dat moment/dag is Youtube erg traag. Ik had dit ook 2 dagen geleden. Het was toen na 2 a 3 dagen weer over, ik kon toen gewoon weer filmpjes kijken. Misschien heb jij Java niet gedownload, dit kun je downloaden door op de volgende link te klikken : Klik Hier Als Youtube het dan even niet doet, en je wil toch filmpjes kijken, gebruik dan even Video Google Verder kan ik je niet helpen, zover ik weet Succes !! Swiggers Edited February 29, 200817 yr by swiggers
February 29, 200817 yr Macromedia Flash Player 7.0+ plug-in Download hier de laatste versie van Flash Player. Breedbandverbinding met 500 kbps of meer Ga naar speedtest.nl en test daar je download speed. Kijk hoeveel kbps je hebt, heb je minder dan 500 kbps dan ligt het aan je internetverbinding. @swiggers: Je hebt geen Java nodig als je Youtube filmpjes wilt bekijken. Java staat niet tussen de systeemvereisten van Youtube en ook heb ik geen Java en ik kan wel Youtube filmpjes bekijken.
March 9, 200817 yr Maak eens een screenshot (Print screen - Paint - Imageshack).Ook kan je nakijken of je deze software hebt geïnstalleerd: Macromedia Flash Player 7.0+ plug-in Windows 2000 of hoger met de nieuwste updates geïnstalleerd Mac OS X 10.3 of hoger Firefox 1.1+, Internet Explorer 5.0+ of Safari 1.0+ Breedbandverbinding met 500 kbps of meer Een breedbandverbinding is geen software en dat is ook niet nodig (en ps. is 500kbps rond de 50 kBps). Of heb je een of ander reclame blokkerend programma aanstaan? Kun je in Firefox wel op youtube kijken?
March 11, 200817 yr Een breedbandverbinding is geen software en dat is ook niet nodig (en ps. is 500kbps rond de 50 kBps).Ik verzin dat niet, het staat hier !!En wat bedoel je met is 500kbps rond de 50 kBps ?
March 11, 200817 yr Een breedbandverbinding is geen software en dat is ook niet nodig (en ps. is 500kbps rond de 50 kBps).Ik verzin dat niet, het staat hier !!En wat bedoel je met is 500kbps rond de 50 kBps ? Een breedbandverbinding is geen software, hoewel het wel aan te raden is, net als de andere eigenschappen. Kbps is iets anders dan kBps. Kb is kilobit en kB (of KB) is kilobyte. En acht bits is één byte. Hij bedoelt dat je op dat verschil moet letten, al lijkt me dat geen probleem aangezien de meeste providers reclame maken voor mbps.
Hey, als ik naar youtube wl om een filmpje te kijken klik ik op het filmpje maar dan krijg ik het filmpje niet de zien.
Ik krijg alleen de comments en de ratings te zien.
Wat moet ik hiertegen doen.
Greetzzz Don Stracci