Jump to content

Featured Replies

Geplaatst:
comment_902412

Normaal gesproken blijft elk voertuig die je in je garage zet, daar ook staan. Als je dus een wagen in je garage zet, dan zal hij daar de volgende keer weer staan. Jouw Patriot zal daar dan ook weer staan. :)

Geplaatst:
comment_905169
Als je 'm goed in de garage zet dan slaat ie op. Als ie een stukje er uit steekt dan slaat ie niet meer op omdat de game denkt dat je 'm dan niet in hebt staan.

Hoe kun je nou een Patriot een stukje uit de garage laten steken dan!?? Lijkt me niet echt handig (of mogelijk)

Geplaatst:
comment_905623
Hoe kun je nou een Patriot een stukje uit de garage laten steken dan!?? Lijkt me niet echt handig (of mogelijk)

In GTA: San Andreas wil zoiets wel eens (per ongeluk) gebeuren, wanneer een voeruig bijvoorbeeld niet helemaal goed in de garage past. In GTA III krijg je nooit met dergelijke situaties als deze te maken, omdat alle voertuigen makkelijk in de garage passen, en de deur pas sluit wanneer het voertuig goed en duidelijk in de garage geparkeerd staat.

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.