Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Ik kan geen mods erop zetten

Geplaatst:

Hallo, ik kan geen mods erop zetten kunnen jullie misschien zeggen hoe dat moet enzo.

alsvast bedankt ^_^

:cya:

Featured Replies

Geplaatst:
Hallo, ik kan geen mods erop zetten kunnen jullie misschien zeggen hoe dat moet enzo.
Allereerst wil ik je van harte welkom heten op het forum! Over je vraag, waarmee heb je problemen? Krijg je een error, of weet je niet hoe het moet? Als je een error krijgt is het vrij simpel: Download deze patch en start hem op. Druk en paar keer op 'Next', voer je GTA San Andreas map in en druk weer een paar keer op 'Next'. Je GTA San Andreas map is standaard 'C:\Program Files\Rockstar Games\GTA San Andreas' maar dan kan natuurlijk afwijken naar jouw installatie. Als je niet weet hoe je moet modden, of als je een probleem hebt met een programma waarmee je mod; zeg het dan.
Geplaatst:

heey.... Ik ben wesley!!

san andreas is een cool spel maar ik kom niet verder en heb een vraag!!!

ik heb een scooter en een paar andere auto's gedownload voor GTA San Andreas!!!

maar nouw weet ik niet hoe ik hem ook egt in het spel krijg, zodat dat ik er mee kan rijden en zoo!!

kan iemand mij uitleggen hoe ik dat doe??

Gr. wesley

Geplaatst:

Een auto kan je in het spel zetten met het programma IMG Tool. Met het programma IMG Tool kun je .img bestanden openen, en dus ook gta3.img. In gta3.img staan alle models, auto's dus ook. Als je IMG Tool opstart moet je bij 'File' --> 'Open' kiezen. Zoek gta3.img op. Standaard staat het in '...\Rockstar Games\GTA San Andreas\models'. Dit is een globale map, er staat/staan op de puntjes nog een partitie en eventueel nog een andere map(pen). Dit pad kan geheel afwijken naar waar jij GTA San Andreas hebt geïnstalleerd. Het staat wel in de map 'models'. Eenmaal geopend zoek je de files van de mod op, neem bijvoorbeeld een auto die de Blista Compact vervangt. Dan zoek je het bestand van de mod op: blistac.dff en blistac.txd. Vervang de bestanden door er rechts op de klikken en dan op 'Replace...' te klikken, de bestanden van de mod op te zoeken en dan te vervangen. Als het goed is staat de auto nu in het spel :) Veel plezier!

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.