Geplaatst: 5 maart 200817 jaren comment_905791 EDIT: laat maar zitten ben er al uit je kunt hem op slot gooien als je wil Bewerkt: 6 maart 200817 jaren door ken9
Geplaatst: 6 maart 200817 jaren comment_905848 Zelf heb ik 'm niet maar ik denk dat je er een aparte map voor moet maken, spelletjes voor de DS moet downloaden, naar die map overplaatsen, van de map naar dat ding en dan naar de DS. Het is ongeveer hetzelfde als een MP3. Zit er een cd bij of een code waarbij je een speciale map kunt downloaden van internet??
Geplaatst: 6 maart 200817 jaren Auteur comment_905975 Zelf heb ik 'm niet maar ik denk dat je er een aparte map voor moet maken, spelletjes voor de DS moet downloaden, naar die map overplaatsen, van de map naar dat ding en dan naar de DS. Het is ongeveer hetzelfde als een MP3. Zit er een cd bij of een code waarbij je een speciale map kunt downloaden van internet?? wat voor nieuwe map zou ik dan moeten maken mss dat iemad dat dan weet of hier meer info over heeft?
EDIT: laat maar zitten ben er al uit
je kunt hem op slot gooien als je wil
Bewerkt: door ken9