March 8, 200817 yr Mijn Nieuwe Signature... Rates En Comments? Edited March 11, 200817 yr by Unmountable Tijmen
March 8, 200817 yr 1. Doe een border 2. Maak em niet roze 3. Doe photofilters er over Gewoon veel oefenen!
March 8, 200817 yr Mijn Nieuwe Signature... Rates En Comments? Ik heb een paar dagen geleden ook al een van je sigs gerate. De grootte is in ieder geval naar wens aangepast. Maar het is zó jammer dat je hem inkleurt met een felle roze kleur . Het heeft echt wel wat, maar áls je hem dan per sé wilt inkleuren, gebruik dan een donker, of lichtgrijze kleur. De kleuren van COD zelf. Aangezien ik vanwege de felle kleuren niet kan zien wat zich in de sig zelf bevind, houd ik het op een 5.5. Maar probeer op te passen met inkleuren van de signature. Probeer de sig bijvoorbeeld tien keer te maken, met allemaal verschillende kleuren. En kies daar de beste van uit.
March 8, 200817 yr Author Mijn Nieuwe Signature... Rates En Comments? Ik heb een paar dagen geleden ook al een van je sigs gerate. De grootte is in ieder geval naar wens aangepast. Maar het is zó jammer dat je hem inkleurt met een felle roze kleur . Het heeft echt wel wat, maar áls je hem dan per sé wilt inkleuren, gebruik dan een donker, of lichtgrijze kleur. De kleuren van COD zelf. Aangezien ik vanwege de felle kleuren niet kan zien wat zich in de sig zelf bevind, houd ik het op een 5.5. Maar probeer op te passen met inkleuren van de signature. Probeer de sig bijvoorbeeld tien keer te maken, met allemaal verschillende kleuren. En kies daar de beste van uit. Oke Dankje. Ik zal het gaan doen. Het is ook niet zo'n slim idee om hem roze te maken Bedankt, Ik ga er nu mee aan de slag!
March 8, 200817 yr Om nog even snel te zeggen maak de tekst ook iets duidelijker dan kan je het beter lezen, ik wist haast niet wat er stond.
March 9, 200817 yr Ziet erop zich redelijk uit. maar er is weinig met de stock gedaan volgens mij. je zou haast zeggen dat er niks mee gedaan is. 7/10
March 10, 200817 yr Mijn Nieuwe Signature... Rates En Comments? Deze vind ik prachtig. Heel goed gedaan. 9/10
Mijn Nieuwe Signature...
Rates En Comments?
Edited by Unmountable Tijmen