Geplaatst: 8 maart 200817 jaren comment_907288 Ik heb een vraagje. Ik wil een gif signature maken. Dat een plaatje donker wordt en weer lichter en weer donkerder tot dat je niks meer ziet en dat die dan weer lichterwordt enz. Hoe moet dat? Dank Je
Geplaatst: 8 maart 200817 jaren comment_907294 Ik zou even op internet gaan zoeken naar een tutorial voor deze animatie (Dacht dat het zo heet). Veel succes!
Geplaatst: 8 maart 200817 jaren comment_907303 Dit moet je sowieso in Imageready doen, want in Photoshop kun je geen GIF maken. Wat ik van je vraag begrijp, is dat je een plaatje donker en vervolgens weer lichter wilt maken in een animatie. Wat je zou kunnen doen, is een nieuwe layer boven je bestaande plaatje maken en deze vullen met zwart. Vervolgens ga je via de sneltoets ‘CTRL’ + ‘SHIFT’ + ‘N’ naar Imageready en maak je daar steeds nieuwe frames met een andere waarde van opacity. Dus dat je per frame de opacity van het zwarte plaatje laat aflopen. Als de opacity dan helemaal weer op 0 staat, is het origineel zichtbaar en is hij dus lichter geworden. Daarna maak je weer een nieuw frame en verhoog je de opacity per frame weer met kleine stapjes, zodat het weer donker wordt. Je krijgt dan zo’n resultaat:
Geplaatst: 8 maart 200817 jaren Auteur comment_907305 Dit moet je sowieso in Imageready doen, want in Photoshop kun je geen GIF maken. Wat ik van je vraag begrijp, is dat je een plaatje donker en vervolgens weer lichter wilt maken in een animatie. Wat je zou kunnen doen, is een nieuwe layer boven je bestaande plaatje maken en deze vullen met zwart. Vervolgens ga je via de sneltoets ‘CTRL’ + ‘SHIFT’ + ‘N’ naar Imageready en maak je daar steeds nieuwe frames met een andere waarde van opacity. Dus dat je per frame de opacity van het zwarte plaatje laat aflopen. Als de opacity dan helemaal weer op 0 staat, is het origineel zichtbaar en is hij dus lichter geworden. Daarna maak je weer een nieuw frame en verhoog je de opacity per frame weer met kleine stapjes, zodat het weer donker wordt. Je krijgt dan zo’n resultaat: Dat Ja!!! Heel Erg Bedankt Mathijs! EDIT: Ik heb het geprobeerd maar het lukt nog steeds niet... Ik heb het nou aangevraagt. Mathijs zou jij het voor mij willen doen? Klik Hier Dan Ik zou graag als hij helemaal donker is 2 seconden laten staan En de rest helemaal niks. 0.0 dus Bewerkt: 8 maart 200817 jaren door Unmountable Tijmen
Ik heb een vraagje.
Ik wil een gif signature maken.
Dat een plaatje donker wordt
en weer lichter en weer donkerder tot dat je niks
meer ziet
en dat die dan weer lichterwordt
enz.
Hoe moet dat?
Dank Je