Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Gforce 6 of 7?

Hallo,

Ik zit er wel eens aan te denken om mijn pc wat te upgraden (eerst mijn videokaart), zodat games als NFS underground 1 of 2, GTA San Andreas en the Sims 2 en nog wat games uit die tijd lekkerder draaien (hogere instellingen). Ik heb een 300watt voeding en een AGP-videoslot (met nu een Gforce4). Zelf zit ik eraan te denken om een Gforce 7 te kopen, of is een Gforce 6 ook goed genoeg? Want die is wel goedkoper. Of kan ik beter wachten? Weet iemand wat de beste keuze is (en nee ik koop geen Ati kaart)?

Edited by brbgtaplayer

Featured Replies

Als je het beste wil hebben zou ik toch eerder voor de G-Force 7 serie gaan, bijvoorbeeld de G-Force 7600 GS, een snelle kaart waar je ook nieuwere games prima mee kan spelen.

Greetz :sigaar:

  • Author

Maar dat is wel 20-30 euro verschil. Is bijvoorbeeld een 6200A niet goed genoeg dan? En worden die kaarten niet wat goedkoper (over een tijdje) nu de Gforce 9 uit is?

Edited by brbgtaplayer

Maar dat is wel 20-30 euro verschil. Is bijvoorbeeld een 6200A niet goed genoeg dan? En worden die kaarten niet wat goedkoper (over een tijdje) nu de Gforce 9 uit is?

er zit inderdaat verschil in prijs tussen de 2 kaarten. maar er is weldigelijk een heel groot verschil in prestatie tussen de 62 en 76. voor de 20-30 pleuro meer zou ik tog echt wel een 76 koopen. omdat deze kaart gewoon langer mee gaat. bij veel games is een 65 kaart (dacht ik) al het minium dat nodig is.

neen de kaarten worden niet erg veel goetkooper meer omdat ze al aan het ninium prijs zitten. deze kaarten zij al een lang tijd uit en kunnen gewoon niet goedkooper gemaakt worden. zeker omdat dit een agp kaart is die zijn duurder om te maaken dan een pci-e.

conclusie je bent gewoon het beste uit met een 76 of hooger is natuurlijk altijd beter.

_____

wat is er eiglijk mis met een ATI ??

Edited by kees1991

  • Author

OK, en gaat dat werken i.c.m. een Pentium 4 2.4Ghz en 512mb-RAM (word later meer)?

OK, en gaat dat werken i.c.m. een Pentium 4 2.4Ghz en 512mb-RAM (word later meer)?

Ik zou eventueel nog een beetje RAM erbij kopen maar de processor is ok.

Greetz :sigaar:

  • Author

Ok, bedankt mensen! En nu nog sparen en kiezen of het een GS of GT wordt...

Edit: Wat is eigenlijk het verschil tussen de GS en de GT? En is een GS goed genoeg voor wat oudere games (2006 ofzo)?

Edited by brbgtaplayer

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.