Jump to content
Geplaatst:
comment_911085

Ik heb hulp nodig bij mijn eigen gang te maken, ik wil in pedgrp de gang 9 (UNUSED) veranderen in mijn eigen gang, nu saan er VLA1, VLA2, VLA3. De poppetjes hoeven niet perse aan mijn kant te staan.

Waar het om gaat is om het maken? Ik weet wel hoe k poppetjes werkend kan installeren maar ik wil dat ze als "gang" zijn en dat ze een uitgekozen wapen dragen, hulp plz (versie 1.0)

Bewerkt: door Marienus

Featured Replies

Geplaatst:
comment_911102

Ik heb het zelf nooit gedaan, maar ik heb wel een vermoede van hoe het zou moeten. Volgens mij kan het alleen met Scripten, en dan wel met deze code:

076C: set_zone 'ELCO1' gang 2 density_to 40 

Als jou gang, gang 9 is. Dan moet het veranderen in:

076C: set_zone 'ELCO1' gang 9 density_to 40 

De zone is gewoon een buurt van San andreas, en density houd volgens mij in, hoe veel mannetjes er rondlopen.

Bewerkt: door tjerk

Geplaatst:
comment_911154

Allemaal in het Main.scm, en dat kan je openen met Sanny Builder: klik en dan V3.03. Het is in het begin nog al ingewikkeld, en daarom kun je het beste de tutorials volgen van Dutchy en PatrickW. Dan zou ik als ik jou was, eerst de laatste tutorial goed begrijpen, en daarna beginnen met nummer 1.

Succes ^_^

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.