Geplaatst: 22 maart 200817 jaren comment_918095 Een vraagje voor wie MTA:SA speelt. Als ik in een race server speel wordt ik steeds voorbij gesnelt door iedereen, en dikwijls krijg ik de opmerking dat ik lag. Kan iemand mij zeggen wat de beste settings zijn om zo weinig mogelijk te laggen, en indien er nog andere factoren een rol spelen, welke? Thx bij voorbaat.
Geplaatst: 22 maart 200817 jaren comment_918102 Welkom op het Forum! Hier hebben wij een speciaal Forum voor. Die kun je hier vinden. Daar kunnen mensen je Vraag wel Beantwoorden. Weet ik haast zeker! Succes!
Geplaatst: 22 maart 200817 jaren comment_918103 Kijk eens of er programma's op de achtergrond draaien. Denk dan aan LimeWire (nummer 1 bezetter van je internetverbinding en oorzaak van lag) of aan Windows Live Messenger (MSN). Sluit alle onnodige programma's eens af, en probeer het dan nog eens. Je zou ook eens bij Taakbeheer --> Processen kunnen kijken of daar nog wat staat. MSN wil ook nog wel eens wat op de achtergrond laten draaien. Windows Live Messenger heet daar msnmsgr.exe. Sluit dus alles eens helemaal af, of start je computer opnieuw op en open alleen MTA: San Andreas (en dus geen andere onnodige dingen). Succes
Geplaatst: 22 maart 200817 jaren Auteur comment_918120 Ok bedankt VWO-er, daar heb ik wel wat aan En Unmountable Tijmen, sorry, ik had niet gezien dat er een speciaal MTA onderdeel was hier. Ik zal het daar nog eens vragen.
Een vraagje voor wie MTA:SA speelt.
Als ik in een race server speel wordt ik steeds voorbij gesnelt door iedereen, en dikwijls krijg ik de opmerking dat ik lag.
Kan iemand mij zeggen wat de beste settings zijn om zo weinig mogelijk te laggen, en indien er nog andere factoren een rol spelen, welke?
Thx bij voorbaat.