Skip to content
Bekijk in de app

Een betere weg om onze GTA community te volgen. Leer meer.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

Een volledig scherm app op het beginscherm inclusief notificaties, badges en meer.

Om deze app op je iPhone en iPad te installeren
  1. Druk op het icoon in Safari
  2. Scroll in het menu en druk op Zet op beginscherm.
  3. Druk op Voeg toe rechts bovenaan.
Om deze app op je Android toe te voegen
  1. Druk op het 3-punten menu (⋮) rechts bovenaan in de browser.
  2. Druk op Toevoegen aan beginscherm of Installeer app.
  3. Druk op Toevoegen om te bevestigen.

Mario Signature

Geplaatst:

Na mijn recente Luigi signature, kon een Mario signature natuurlijk niet uitblijven, dus bij deze:

sigje32betterxd8.png

Rates & comments zijn van harte welkom! :)

Featured Replies

Geplaatst:

Ik heb het je al vaker gezecht. Ik ben en blijf trouw fan van je lichteffecten in de sigs die je maakt. Ook nu weer, echt prachtig gedaan. Die vlammen passen prima bij de slag die Mario maakt, alleen weer een klein minpuntje... Ik vind dat Mario iets té ver is ingeblend. Alsof hij vervaagd, terwijl hij net een aanval uti voert met zijn vlammenslag? Dan moet hij toch voorop staan, en duidelijk in beeld zijn???

Voor het algemene zal ik bij jou nooit onder de 5.5 gaan zitten, maar let op het inblenden, of eigenlijk het afronden van je sig. Want de backgrounds zijn altijd van goeie kwaliteit, maar hou die kwaliteit dan eventjes vast als je de sig af rond.

Succes!

Geplaatst:

Een hele mooie signature alles past goed bijelkaar, maar het wordt een beetje eentonig. Als font had ik een iets vrolijkere font genomen met een rode kleur. Stroke erom had ik zwart gedaan, want dit staat net wat netter.Voor de rest heb ik weinig optemerken behalve dat het een fantastische signature is!

70%

Geplaatst:

Zoals altijd weer een prachtige signature Silverbyte. Al vind ik deze toch iets minder dan je vorige.

De achtergrond is zoals altijd weer het mooiste, vind ik. Maar de voorgrond (je render en het vuur) vind ik niet zo zichtbaar. Ik zou dit iets duidelijker maken, en de render er meer laten uitspringen. Ook kon je misschien iets meer vuur gebruiken, zodat we ons meer 'aangevallen' voelen. De border vind ik ook iets minder, het is een iets te dunne border, met een te lichte kleur. Ik zou dus 1 of 2 pixeltjes meer nemen, met donkerrood - bruin - zwart - ... ;)

Buiten de puntjes die ik hierboven vermeld heb, vind ik dit weeral een prachtige signature met kwaliteit. Je hebt je eigen stijl, wat niemand anders heeft, en dat maakt het zo speciaal. Ik heb het al vaak gezegt, maar ik vind je echt één van de beste Photoshoppers. ;) Keep up the good work!

80%

Geplaatst:

De hoed heeft hetzelfde kleur als achtergrond, lettertype past totaal niet. De achtergrond is ok. 6,4/10

Een reactie plaatsen

Je kan nu een reactie plaatsen en pas achteraf registreren. Als je al lid bent, log eerst in om met je eigen account een reactie te plaatsen.

Gast
Op dit onderwerp reageren...

Recent actief 0

  • Er zijn hier geen geregistreerde gebruikers aanwezig.

Account

Navigatie

Zoeken

Zoeken

Configureer push berichten

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.