Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Missie Madd Dogg

Iedereen zegt dat als je de cheat rel doet, dat Madd Dogg het niet doet. Maar ik heb het nog nooit gebruikt en hij springt de hele tijd.. Hoe kan dat?

Edited by Contranive

Featured Replies

Ik denk dat je het verkeerd begrepen hebt. Madd Dogg springt hoe dan ook van het casino af, het is aan jou de taak hem te redden. Het probleem is, dat je met de Riot cheat deze missie niet kunt halen omdat Madd Dogg dan al van het gebouw afspringt zodra de cutscène bezig is. Heb je de cheat niet hebt gebruikt, moet je gewoon de Walton pakken die op de parkeerplaats staat en hem onder het gebouw zetten, om Madd Dogg op te vangen.

Inderdaad. Als je de missie niet helemaal begrijpt kan je altijd nog even op deze pagina van WikiGTA kijken. Hier staat stapsgewijs uitgelegd hoe je de missie moet volbrengen. Je moet hem simpelweg opvangen met de Walton en een beetje proberen te inschatten waar die springt.

De witte Walton die je moet pakken is kogelvrij, deze kan je dus later in je garage zetten!

Je hoeft niet met hem mee te rijden, de plek van de marker is uiteindelijk de locatie waarvandaan hij zal springen, let wel op dat hij niet op de motorkap of de cabine valt.

Wanneer je de "Riot-cheat" hebt gebruikt en met deze cheat je spel hebt bewaard zal Madd Dogg gelijk na de cutscene springen, hierdoor is het onmogelijk om het spel uit te spelen. De enige oplossing is om een nieuw spel te starten of een savegame te laden waarin de "Riot-cheat" niet is gebruikt.

  • 2 weeks later...

ik had dit ook gedaan en de savefile gesaved maar op de een of andere manier crashte mn pc en toen ik mn game terug opende had ik de save nog maar de riot cheat niet meer hoe zou dit nu kunnen komen :? ?

Als ik je goed begrijp crashte je computer tijdens het saven en was de riot-cheat niet gesaved en je game wel... Als dat zo is dan heb jij geluk... tenzij je de missie al hebt gedaan hebt en dat je cheat...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Account

Navigation

Search

Search

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.