Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

help psp gaat kapot!

mijn psp is kapot aan ut gaan want mijn beeld gaat heel donker ,(je ziet bijna niks!)ligt niet aan ut spel want als je geen spel doet gebeurt het ook. heeft iemand ook dat probleem en is het te verhelpen?

alvast bedankt!

Featured Replies

Weet je heel zeker dat je niet de game en het scherm op het donkserste hebt staan?? Het kan ook zijn dat je 'm zo hebt ingesteld dat ie na een paar min. vanzelfd dimt of uitgaat. Check eerst dit en zeg duidelijk en precies (zoals wanneer en hoe) het gebeurd.

  • Author
Weet je heel zeker dat je niet de game en het scherm op het donkserste hebt staan?? Het kan ook zijn dat je 'm zo hebt ingesteld dat ie na een paar min. vanzelfd dimt of uitgaat. Check eerst dit en zeg duidelijk en precies (zoals wanneer en hoe) het gebeurd.

nee want naa een paar seconden doet i dat al!

en ik heb hem al op het laagste staan!

Kijk is bij ''Instellingen'' misschien verhelpt dat het wel, als je iets veranderd met het beeld configuratie.

Heb je al geprobeert op het knopje met zon beeldscharpje ervoen te drukken?

Anders is denk ik je backlight kapot.

Anders bij systeeminstellingen,moet je eens drukken op "Standaardinstellingen herstellen"

Heb je per ingeluk iets gedaan of zo?

Anders ligt het aan je PIXELS vrees ik.

Backlight niet goed meer, denk ik. 't Kan nergens anders aan liggen..

Backlight niet goed meer, denk ik. 't Kan nergens anders aan liggen..

Door wat veranderen die kleuren dan?

Backlight niet goed meer, denk ik. 't Kan nergens anders aan liggen..

Door wat veranderen die kleuren dan?

Als ik het niet verkeerd zie, blijven alleen de echt felle kleuren goed in beeld. Ik denk zelf ook dat de verlichting van het display gewoon kapot is en dat het vervangen moet worden... Ga anders eens naar een elektronica zaak, misschien kunnen ze je daar helpen als je het probleem voorlegt of laat zien en je kan natuurlijk altijd ook even op het forum van Sony of van een nederlandse PSP community je probleem voorleggen, veel meer kans dat ze weten wat het probleem precies is.

Greetz :sigaar:

Big Playahh,Gaat ie?

Als ik jou was zou ik ook nog eens een systeemupdate eerst uitvoeren. Want het kan ook zijn als je ermee op internet gaat, dat je iets verkeerd hebt gedownload, onbewust, en dat daarmee je PSP stuk lijkt. Met een systeem update kan het misschien ook wel verholpen zijn. Als het niet verholpen is, dan is het het backlight dat stuk is, alloewel als mijn backlight afstaat, dan is het nog niet eens zo donker, dus ik heb er mijn twijfels bij. Ik hoop dat het goed komt. ;)

Edited by Matiscus

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.