Jump to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

GTAGames.nl - De Nederlandse Grand Theft Auto Community!

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Weet iemand een goede tut voor auto's vanaf een bleuprint te maken?

Featured Replies

Als je Engels kan weet ik wel een (erg) goede, althans, ik vind hem zelf zeer handig:

Click

Je kan het beste met de eerste beginnen, want daarin word echt te pure basis uitgelegt. Je kan het programma daarovor downloaden op:

deze site

Je moet dan naar onderen scrollen en versie 1.07 pakken.

Als je dit programma eenmaal onder de knie hebt, kun je overstappen naar versie 2.x, dat is de bovenste: V2.1.0 Ikzelf gebruik liever V2.0.8 aangezien ik heb gehoord dat er enkele foutjes in 2.1.0 zitten bij het ingame zetten van auto's, heb daar zelf nog nooit last van gehad, maar in princiepe is 2.1.0 wel beter.

Bij die tutorial staat ook een V2.0, maar dat is een 2e versie van de tutorial zelf, maar gebruikt nog steeds versie 1.07 van Zmodeler ;)

Geef niet te snel op, in het begin had ik ook zoiets van "WTF, dit leer ik nooit!", maar als je een beetje ruimtelijk inzicht hebt is het wel te doen ;)

Denk nu niet dat je dit binnen een paar dagen kan, want het duurd echt lang(méér dan een maand meestal) om goed te leren modellen in Zmodeler.

Ook moet je niet denken dat je binnen een week een goede auto af hebt, ik ben meestal wel een maand of 2 bezig, soms zelfs 3, voordat een auto echt af is(Natuurlijk gaat het in vakanties etc. sneller maarja :puh:).

Je kunt ook kiezen om 3DSMax te gebruiken, maar ik heb zelf het gevoel dat dat meer geschikt is voor gebouwen dan voor auto's. Zmodeler daarintegen is puur geschikt voor het maken van auto's en ik denk dat puur auto's maken(en dan bedoel ik echt nette models) in 3DSMax moeilijker te leren is. Uiteindelijk is 3DSMax denk ik wel makkelijker, maar als je net begint is het, denk ik, moeilijker om nette models te krijgen. Daarom vind ik Zmodeler fijner.

Voor 3DSMax tutorials zou je in de Master Tutorial List kunnen kijken, maar verder weet ik daar zo gauw geen tut van :puh:

Ik hoop dat je er iets mee kunt...

Greetz Mythbuster

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

Recently Browsing 0

  • No registered users viewing this page.

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.