Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Heey, Ik was net even bezig met photoshop, en ik was best tevreden over het resultaat wat eruit kwam. Dit is waarschijnlijk toch een van mijn betere sig's. Rates?
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Ziet er mooi uit! De kleuren passen goed bij elkaar en het lettertype ook. Ik vind het ook leuk gedaan Dat je je naam hebt laten speigelen. een 9/10 alleen 1 - puntje. Op sommige stukken is hij ietsje te druk, zoals bij het midden en dan iets naar links. dat veranderen en je hebt een dikke 10 verdient!
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Heel mooi. Goed gedaan met dat zwart-wit contrast. Alleen rechts naast je naam is het iets te druk. Verder heel mooi. 9,5/10
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Mooi effect en achtergrond maar lettertype is niet mooi. Het is wel leuk dat schaduw maar beter lettertype veranderen. 8,5/10
Geplaatst: 2 april 200818 jaren Mooi gedaan man. Gewoon cool. Ik geef je een dikke 9/10 voor dit meesterwerk.
Heey,
Ik was net even bezig met photoshop, en ik was best tevreden over het resultaat wat eruit kwam. Dit is waarschijnlijk toch een van mijn betere sig's.
Rates?