Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Ga naar de plek toe waar je modem staat, meestal is dat in de gangkast. En kijk achter op je modem voor de SSID en Wepkey code, voer deze 2 codes in in het Wifi menu. Dan zou je online moeten kunnen met bijvoorbeeld pokemon Pearl, succes DIDIO!
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Auteur bedankt beste vriend en jij ook succes met het wifi vinden dan kan ik men droom waarmaken he er staan zoveel codes maar welke van de die Bewerkt: 29 maart 200818 jaren door Froodooo
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Voor de code moet het type code staan, dus je moet het SSID en Wepkey type hebben voor als je een modem van een paar jaar oud hebt. Als je een nieuw modem hebt dan is één van deze 2 codes invoeren al genoeg, succes met het instaleren van Wifi!
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Eerlijk gezegd is WiFi veel gemakkelijker met een ADSL modem, oftewel een draadloze modem, aangezien het dan direct geinstaleerd is.
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Auteur maar waar moet ik het invullen kun je het op de detail uitleggen plz ik heb tijd
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Wat je in moet vullen dat is bij elk modem verschillend, je kunt dit het beste aan je vader vragen als die verstand van computers heeft. Want mijn vader heeft het mij ook vroeger geleerd, in ieder geval succes met het instaleren van Wifi! Want het is een erg leuke toevoeging voor je Nintendo DS.
Geplaatst: 29 maart 200818 jaren Auteur ok, mijn vader is computerspecialist maar het probleem is mijn moeder en vader zijn geschijden en ik ben nu bij men moeder dus moet ik nog 2dagen wachten ik popel er al naar voor Arceus gwn en Arceus schiny alvast bedankt en ik heb dan twee pokemon voor te ruilen met jou voor Arceus gwn en Arceus schiny: (ps:jou=DenkAanHenk) -drifloon -snorlax als dit goed is en een deal is zeg het me dan groeten:DIDIO! alvast bedankt
Geplaatst: 15 juli 200818 jaren ik kan geen WIFI op mijn DS omdat de DS geen WPA beveiliging ondersteunt ik kan wel de ADSL modem/router op WEP instellen maar dat mag niet van mijn vader (de lampjes worden dan oranje en internet wordt traag) zijn er nog andere manieren om het te laten werken??
hoe moet je wifi connection starten